Vyplatí se sjednání havarijního pojištění?

Přemýšlíte nad tím, zda uzavřít pojištění pro svůj automobil nebo ho dál používat bez pojistky? Povinné ručení musí mít sjednané každý, havarijní pojištění je však dobrovolné a záleží jen na vás, zda se pro něj rozhodnete či nikoliv. Pojišťovny nabízejí spoustu zajímavých produktů a lákají na nízké měsíční pojištění. I tak si ale určitě spočítejte, zda pro váš vůz má toto pojištění smysl.

Webové stránky www.pojisteni-auta-vozidel.cz vám přinášejí aktuální informace o pojištění pro automobily i motocykly. Chcete-li si sjednat výhodnou pojistku, tak právě tuto stránku byste měli určitě navštívit, abyste se podívali, jaké pojištění se vám dnes vyplatí. Obecně se uvádí, že havarijní pojištění je vhodné především pro nové vozy, jelikož u staršího vozu nedostanete od pojišťovny tak vysokou finanční náhradu.

Pro své auto byste si tedy měli sjednat havarijní pojištění na prvních 5 až 6 let. Můžete zvolit jen základní pojištění s nějakou spoluúčastí nebo se rozhodnout i pro některá další připojištění, která k němu pojišťovny nabízejí. Jedná se třeba o pojištění čelního skla a další typy pojistek. Počítejte však s tím, že vám takové pojištění základní částku o něco prodraží a nakonec tedy nemusí být tak výhodné, jak se zpočátku zdálo. Obzvlášť když jste opatrný řidič a za dobu používání vozu nemáte žádnou dopravní nehodu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name