3D skenování postav: originální 3D figurky

3D skenování postav se využívá pro mnoho různých účelů, v neposlední řadě také pro vlastní potřebu. 3D skenování se v poslední době totiž dostává do povědomí stále více lidem a ti tak mají zájem o figurku svých dětí nebo třeba rodičů či prarodičů, kterou by si mohli doma vystavit na své poličce. Taková figurka poslouží jako originální dárek pro vaše blízké. Pojďte se podívat, jak se při skenování postav postupuje.

Postavy mají tu velkou výhodou, že se do 3D snadno přenášejí. Virtuální postavy na webových stránkách nebo postavy v počítačových hrách – ty právě s použitím 3D skenování vznikají. Reálná osoba se použitím skeneru stejně rychle jako lusknutím prstu přesune z reality na digitální záznam. Aby mohla být 3D figurka zhotovena, je zapotřebí také 3D tiskárny, která ji vytiskne. Pro 3D skenování postav však platí, že je možné naskenovat jakoukoliv postavu a třeba i milovaného domácího mazlíčka.

Díky moderním skenerům a tiskárnám se vaší fantazii v této oblasti opravdu meze nekladou. Tato zařízení jsou dnes schopna vymodelovat téměř cokoliv. Pokud jsou navíc dostupná jako open source, mohou si je jejich majitelé libovolně upravovat a sami je tak posouvat vpřed. Čím větší skenovaný objekt je, tím déle skenování trvá. Buďte proto trpěliví, když si domů pořídíte skener a nepůjde vše hned. Začínejte na menších objektech a dostaňte se tak až k lidským postavám. O 3D skenování a dalších souvisejících činnostech informují webové stránky 3D-sken.cz.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name