Designové povrchy omítek

Nové materiály a technologie současné doby umožňují úpravy povrchů stěn v interiéru do téměř neomezených podob a barev dle kreativních návrhů architektů a designérů.

 

Díky ohromnému technologickému rozvoji ve stavebnictví se staví domy z rozmanitých zdicích materiálů a systémů. Také úprava povrchů stěn v interiéru nabízí téměř neomezené možnosti. Jedním z nejmodernějších materiálů je například MALDECOR BETON, který díky unikátnímu složení a speciální technologii nanášení na stěny umožňuje vytvářet dokonalé betonové povrchy různých designů. Naproti tomu staletími ověřená a odzkoušená je technika Benátských štuků.

Benátský štuk je speciální dekorativní technika úpravy povrchů stěn v interiéru, při které štukatéři docílí dokonalé imitace mramoru či kamene. Jeho vysoký lesk a zrcadlový odraz vytváří dojem luxusu, ať je použit v interiérech paláců, hotelů, reprezentativních prostor nebo i v kancelářích či rodinných domech.  Benátský štuk je vedle nesporné exkluzivity také velmi praktický. Na dokonale hladkém povrchu se nedrží prach a je takřka bezúdržbový. Případné nečistoty lze jednoduše odstranit vlhkým hadříkem. Na rozdíl od skutečného kamene Benátský štuk, nezatěžuje nosnou konstrukci stavby a lze jej použít téměř na jakýkoliv podkladový materiál. Nezanedbatelnou výhodou této technologie je možnost kopírovat téměř jakýkoliv tvar a jakkoliv členitý podklad – sloupy, oblouky, dekorační lišty apod.). V případě nanesení ochranné vrstvy nebo vosku lze Benátský štuk aplikovat i v místech s vyšší relativní vlhkostí, jako je třeba koupelna či sauna.

Jestliže zařizujete nový interiér nebo jej chcete obnovit a modernizovat, poraďte se s profesionály. Odborníci ze společnosti Maldecor s.r.o. z Liberce vás seznámí s možnosti současných technologií a navrhnou vám úpravu interiéru tak, aby odpovídala vašim představám. Odborně proškolení a zkušení pracovníci společnosti Maldecor následně provedou kompletní realizaci.

http://www.maldecor.cz/galerie-maldecor/

http://www.maldecor.cz/clanky/

http://www.maldecor.cz/clanky/designove-povrchy-omitek/


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name