Kustovnice čínská: silný přírodní antioxidant

Kdo z nás by neznal kustovnici čínskou. Tyto drobné červené bobulky, které jsou původem z Číny, můžete v našich obchodech zakoupit běžně jako sušené. To však neznamená, že by jejich účinky byly nějak slabší než v případě čerstvých plodů. Kustovnice, zvaná také goji, má celou řadu pozitivních účinků na naše zdraví. Rozhodně se ji tedy vyplatí vyzkoušet. Tu sušenou můžete jíst samotnou, využívat ji do různých moučníků nebo si z ní připravit vitamínový čaj.

Užívání kustovnice čínské

Nové webové stránky www.zdrava-kustovnice-cinska.cz informují o tom, jak se kustovnice dá užívat. Dospělý člověk může sníst každý den až dvě hrsti sušených plodů, což je přibližně 30 bobulí. Nadměrné množství kustovnice vám už může způsobit zažívací potíže. Čaj připravíte přibližně z třetiny takového množství. Alternativou k sušené kustovnici je šťáva z kustovnice, kterou zakoupíte v obchodech se zdravou výživou.

Goji – kustovnice čínská je opravdovým zázrakem. Zvyšuje obranyschopnost organismu, funguje jako přírodní afrodiziakum, harmonizuje krevní tlak, podporuje správnou funkci jater a ledvin nebo působí protizánětlivě. Pozitivních účinků, které se kustovnici připisují, je známá celá řada. Proto ani vy neváhejte a kustovnici vyzkoušejte. Určitě vás dokáže zaujmout.

Produkty z kustovnice

Mezi nejznámější produkty z kustovnice patří již zmíněné suché plody nebo šťáva z goji berry. Pokud si tuto šťávu chcete v obchodě zakoupit, dejte si pozor, zda má bio složení. Taková kustovnice totiž obsahuje mnohem více příznivých látek.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name