Nejlepší koníček pro syna či vnuka? Vsaďte na rc vrtulníky!

Věřte, že pokud své dítě, s největší pravděpodobností chlapce, přivedete k rc modelům, můžete si být téměř stoprocentně jisti, že tento ušlechtilý koníček a prožitky plné euforie, které nabízí, ho možná jednou ochrání před pokušením, nahradit je jinými (lacinými) prožitky, jako jsou například drogy.

Velmi vítaným je především fakt, že radost z modelařiny touží člověk většinou sdílet se stejně potrefenými jedinci. A tak se velmi často stává součástí povedené party rc modelářů. Je úplně jedno, zda se jeho doménou stanou rc vrtulníky, nebo rc letadla obecně.

Který scénář bude ten váš?

Popravdě existují dva scénáře, z nichž jeden člověka posunuje stále dál a dál, zatímco druhý směřuje ke konci něčeho, co sice mohlo být fajn, ale nějak to nedopadlo. Tyto scénáře se týkají všech odvětví modelařiny, ať už jde o rc letadla, rc auta, rc lodě, rc tanky, rc stavební stroje, či rc motorky.

Oba scénáře začínají tím, že si buď rc model pořídíte nebo vám ho někdo daruje. (Třeba vy svému synovi, jak o tom byla řeč výše.) Počáteční euforie nebude znát mezí. To se ostatně týká každé nové věci, každého nového koníčka, do kterého se pustíte.

 • První scénář pokračuje tak, že se rozhodnete stát se modelářskými samotáři, modelařina vás pravděpodobně po určitém čase přestane bavit. Model prodáte, někomu darujete, nebo ho necháte zapadnout prachem.
 • A druhý scénář? Poohlédnete se po podobně potrefených jedincích a v jejich společnosti kromě vršení radosti ze sdílení fantastických zážitků a prožitků získáte také radu, pomoc a kvalitní zázemí.
 • Vrtulník a začátečníci

Právě frčí vrtulníky

○        Nemáte zkušenosti s ovládáním vrtulníku či rc letadla? Volte modely dvourtorové. Právě tyto modely jsou ideální pro začátečníky. Jsou pomalejší a poměrně stabilní.

 • Vrtulník a mírně pokročilí

○        Až budete mít nějaké hodiny nalétány, můžete si troufnout na jednorotorové vrtulníky.

 • Akrobatický vrtulník

○        Jakmile zvládnete nalétat desítky hodin a dobře budete vědět, o čem je řeč, neváhejte a klidně si troufněte na šestikanálové akrobatické modely. Jsou rychlé a dokáží létat i vzhůru nohama.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name