Nejmodernější komín

Komín je naprosto běžnou součástí každého domu. Většina starších domů je vybavena keramickým komínem. Vytápíte-li plynovým kotlem, není problém, komín netrpí a vydrží vám sloužit dlouhá desetiletí. Pokud však nechcete platit zbytečně mnoho za vytápění a vsadíte na tuhá paliva, je třeba přizpůsobit ve většině případů i komín. Spalováním tuhých paliv totiž vznikají a komínem se pak odvádí spaliny, které vytváří kyselé kondenzáty. Ty potom působí na stěny komínu a mohou mít po čase vliv na jeho rozpad. Na to je třeba myslet a v rámci ochrany stávajícího komínu přemýšlet o moderním řešení. Tím může být například nerezový komín.

Proč si vybrat zrovna nerezový komín? Nerezové komíny vás přesvědčí zejména snadnou a rychlou instalací, jsou odolné, lehké a přitom pevné. Jsou tvořeny nerezovou ocelí, která úspěšně odolává působení vysokých teplot, vlhkosti, mechanických vlivů i chemických látek. Nerezové komíny od Komíny-nerez.cz si můžete pořídit hned v několika průměrech. Vyberete si tak komín přesně na míru.

Snad každého potěší, že komíny z nerezu nepotřebují žádnou údržbu, jednoduše se montují a vyznačují se také moderním designem. Nejjednodušší komín je jednoplášťový, který můžete použít jako samostatný komín nebo také jako komínovou vložku do stávajícího komínu. Další variantou je izolovaný nerezový komín, který je sestaven ze dvou nerezových plášťů, mezi kterými se nachází tepelná izolace. Ta odvádí veškeré teplo, takže se nemusíte bát, že byste se o nerezový komín spálili.

Internetový obchod Komíny-nerez.cz nabízí komplexní služby v oboru odvodu spalin, takže vám nerezový komín nejen prodají, ale přijdou vám jej také namontovat kdekoli v rámci celé České republiky. Životnost nerezových komínů je minimálně 30 let, přičemž záruku dostanete na všechny nerezové komíny od Komíny-nerez.cz pětiletou.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name