Poutavý magazín o zdraví a energii

Pro všechny, kteří používají a mají rádi produkty Energy, ale i pro všechny ostatní je zde magazín o zdraví a energii založený Energy klubem Tábor. Nejdříve byl vytvořen blog, ve kterém jsou čtenáři a zákazníci informováni o těchto skvělých výrobcích. Fungují na základě principů tradiční čínské medicíny, propojení těla a mysli, tedy celostní medicíny. Dozvíte se o klubových akcích, slevách a výhodných balíčcích. Tyto zajímavosti a informace jsou důležité, pokud chcete být v obraze a případně i ušetřit nějaké peníze.

Články o životě vás budou bavit

Oborem celého blogu a magazínu je především zdraví a krása. Společnost Energy Group je česká firma, která vyrábí kosmetiku a doplňky stravy, známé v mnoha zemích světa. Druhým oborem působnosti je i veterinární medicína, firma vytváří regenerační přípravky pro všechny druhy zvířat. Dokážou zlepšit zdravotní stav zvířete a pomoci v mnoha zdravotních potížích. V blogu si můžete přečíst i o těchto preparátech a dozvědět se mnoho nového. Kromě psaní novinek z oblasti zdraví se ale energy klub rozhodl svou působnost rozšířit a založil magazín. Ten se týká nejen zdraví a krásy, ale najdete zde články o životě a o všem, co se jej týká.

Přehledné dělení do sekcí

Co vše lze v tomto magazínu najít? Je přehledně rozčleněn do sekcí. Patří mezi ně móda a styl, krása a zdraví, láska a vztahy, recepty, online svět, dům, byt a zahrada, osobní růst a profesní rozvoj a mnoho dalších. Každý si může najít, co jej zajímá, ať muži nebo ženy. Informace jsou poutavé pro lidi každého věku. Kaleidoskop přináší všehochuť ze světa kultury, zde se můžete inspirovat třeba k návštěvě kina. Přečtete si zde ale i historické zajímavosti a fakta o událostech, které se staly již velmi dávno. Kuchařka je zase plná praktických receptů, které opravdu využijete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name