Přípravky energy pro vaše zdraví

Není vám cizí tradiční čínská medicína a celostní přístup? Pak určitě vyzkoušejte přípravky energy. Vyrobeny jsou z unikátních přírodních surovin a zdrojů. Nejlepším prostředkem ke zdraví je prevence. Klub energy je zde pro každého, kdo chce konzultovat svůj stav, poradit s výběrem a nakoupit vhodné přípravky pro zlepšení zdraví. Na stránkách jsou k dispozici i zajímavé články nebo tipy pro zdraví.

Holistický přístup klubu energy

Unikátní složky dávají vzniknout doplňkům stravy, bylinným koncentrátům, kosmetice a dalším produktům značky energy. Koncentráty z bylin jsou hlavním pilířem, jsou v souladu s holistickým přístupem a teorií, že mysl a tělo jsou vzájemně propojeny. Navrženy jsou tak, aby korespondovaly s energií pěti základních elementů, a to právě podle tradiční čínské medicíny. Klíčem ke zdraví je součinnost těchto elementů. Systém pokrývá dvanáct energetických drah. Detoxikuje, regeneruje a harmonizuje organismus.

Praktické zdravé balíčky

Velmi populární jsou zdravé balíčky energy, které zahrnují vždy několik synergicky působících produktů, tedy těch, které se svou součinností vzájemně doplňují. Jsou určeny na určitý zdravotní problém. Díky nim můžete vylepšit svůj stav při alergii, obezitě, vysokém krevním tlaku, cukrovce, nemocích štítné žlázy, nádorových onemocněních i dalších potížích.

Zelené potraviny pro budoucnost

Klub energy tábor přináší i hit poslední doby, a to zelené potraviny. Jsou ideální pro každého a slouží k jakémusi návratu k přirozenějšímu životnímu stylu. Mají velmi vysokou biologickou hodnotu. Mohou se stát plnohodnotnou stravou každého člověka. Hovoří se o nich jako o potravinách budoucnosti. Především se to týká řas. Zařadit je do našeho každodenního jídelníčku je velkým přínosem. Svému zdraví tím jen prospějete.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name