Prodlužování řas v Praze

Prodlužování řas všechny slečny a dámy již jistě četly, nebo něco zaslechly o novodobém způsobu, jak zahustit, zvýraznit a prodloužit své přírodní řasy. Prodlužování řas je metoda, kdy jsou umělé řasy lepeny na vaše jednotlivé přírodní řasy, proto vypadají naprosto přirozeně, jako by to byly řasy Vaše. Tato procedura vám propůjčí husté a dlouhé řasy, které zaručeně přitahují pozornost.

Prodloužení řas patří do počátku 20. století, jeho základy nám však položili staré civilizace, kde ženy vynalezly mnoho triků jak si zkrášlit a zvýraznit své řasy. Ve starém Římě ženy používali ke zkrášlení řas směs rozdrcené tuhy a vody. Ve starém Řecku a Egyptě ženy pálili speciální tyčinky, získanými uhlíky si dopomáhaly ke krásným, dlouhým řasám. Módu prodlužovat si řasy odstartovali Hollywoodské hvězdy. Filmové plátno si žádalo dlouhé a přepychové řasy, které by upoutávaly miliony diváků. První novodobé prodloužení řas se provádělo pomocí plastových třásní. Tyto třásně byly nalepeny na nit a v celku se nalepila na horní víčko. Tento způsob prodloužení řas působil velmi nepřirozeně až uměle i když byl velmi finančně náročný a dostupný pouze pro filmové hvězdy, trvanlivost byla pouhých pár hodin. Kolébkou dnešního prodlužování řas bylo Japonsko, kde v roce 2006 se zrodila nová technika prodloužení řas, řasa na řasu.  Tato revoluční technika vám dá přirozené, husté a dlouhotrvající prodloužené řasy.   http://prodluzovani-ras.xf.cz/

Řasy jsou z lehkého hypoalergeního materiálu. Jsou vytvořené tak, aby byly k nerozeznání od vlastních, přírodních řas. Umělé řasy jsou lepeny na jednotlivé přírodní řasy, proto působí vzhled přirozeně, jsou lehké a nezpůsobují vypadávání řas vlastních. Maximální doba trvání prodloužení řas je cca 3 měsíce. Tato doba je odvozena od maximální životnosti přírodní řasy. Jestliže vypadne řasa přírodní, spolu s ní vypadne i řasa umělá. Tak dlouho však vydrží jen několik řas a proto se provádí doplnění, ideálně po 3-4 týdnech. Každá žena chce mít půvabný a svůdný pohled, právě proto tato technika prodloužení řas se stala populární a žádaná po celém světě.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name