Pronájem stavebních výtahů zjednoduší práci na stavbě

Práci na stavbě si lze velmi snadno zjednodušit pomocí zařízení, jako jsou výtahy, vrátky či shozy suti. Bez nich je to neefektivní a zbytečně namáhavé. Nemluvě o úspoře času. Pokud stavíte či renovujete, více než kde jinde zde platí, že čas jsou peníze. Zauvažujte, zda se vám hodí spíše prodej nebo pronájem stavebních výtahů a pořiďte si a stavu cenného pomocníka.

Koupit nebo pronajmout?

Stavební výtah pomůže dopravit materiál jako je malta nebo tašky do výšek, a urychlí celý proces. Ať už se vám hodí spíše půjčovna nebo prodej stavebních výtahů, vždy získáte skvělého pomocníka. Spočítejte si, co se vám vyplatí více, zda jen zapůjčení, nebo investice do vlastního. Bez výtahu jsou všechny činnosti zbytečně náročné. Výtahy mohou být sloupové, svislé i šikmé. Některé zvládnou dopravovat osoby, jiné pouze náklad. Základní výběr se provádí dle nosnosti a požadované výšky zdvihu.

Profesionální servis samozřejmostí

Půjčovna výtahů a vrátků vám garantuje vždy perfektní technický stav svých zařízení. Samozřejmostí je profesionální záruční i pozáruční servis stavebních výtahů. Využít služby mohou stavbaři z celé České republiky. Nemusíte si dělat starosti s dopravou. Zapůjčené zařízení vám bude v případě zájmu dovezeno až na místo a také odborně ukotveno. Výtahy se kotví buď k lešení, nebo ke stěně. Služby využijí většinou malé i střední firmy, ale i lidé, kteří staví svépomocí.

Shozy suti a vrátky

Kromě výtahů jsou velkými pomocníky hlavně vrátky a shozy suti. Vrátky mohou mít vysokou i nižší nosnost a hodí se všude tam, kde potřebujete manipulovat s lehčími i těžšími předměty nebo stavíte lešení. Montáž je velmi rychlá a manipulace snadná. Půjčovna shozů suti nabízí velmi odolné shozy ze silného materiálu, které se jen tak neprodřou. Manipulace a přemísťování jsou velmi snadné, využití je až do výšky okolo čtyřiceti metrů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name