Rehabilitace v Českých Budějovicích

Rehabilitace v Českých Budějovicích

Kinesis

Kinesis pochází z řeckého “volný, přirozený pohyb” a to je také jeho hlavní plus. Kinesis je totiž stroj skládající se z velké stěny a systému lanek umožňující kompletní procvičení a zpevnění celého těla včetně hluboko uložených svalů. Umožní vám více než 250 cvičebních pohybů, které můžete obměňovat donekonečna. Kinesis pomáhá také při kardio aktivitách a rehabilitacích, právě díky jeho zapojení při posilování hluboko uloženého svalstva.
Kinesis je zkrátka velmi propracovaný a komplexní systém, který využijí nejen sportovci, ale kdokoliv, kdo bude chtít. Mladí, staří, ženy, muži i profesionálové, kteří chtějí procvičit své tělo všestranně a celkově si zlepšit kondici. Kinesis je také vhodný pro těhotné maminky, lidi s chronickými bolestmi zad a osoby s nadváhou. To z něj dělá stroj, který si již dnes našel statisíce příznivců po celém světě.

Masáže

Masáží je více druhů a my si probereme ty, které budeme moci využít když budeme chtít jako místo masáže České Budějovice. V jiných městech totiž zdaleka takovou nabídku masáží neuvidíte.

 

 • Relaxační masáž – slouží k upevnění tělesného a duševního stavu, dle potřeb klienta, popřípadě k doléčování různých chorob, ale hlavně, dostane vás po celodenní zátěži do klidu.
 • Sportovní masáž – tato masáž slouží hlavně k rychlejší svalové regeneraci a odstranění únavy. Jinak jde spíše o preventivní masáž, která brání zkracování svalů a pomáhá jejich pružnosti.
 • Lymfatická masáž – je masáž velmi jemná a bezbolestná. Podporuje především odtok lymfy a odstranění metabolických produktů a toxických látek z těla. Výrazně pomáhá na poúrazové otoky, celulitidě, a kožních problémech.
 • Havajská Lomi Lomi – aneb. perla mezi masážemi. Zabývá se zády, šíjí a nohami. Odehrává se v příjemném rytmu a je zde velmi kladen důraz na přenášení váhy maséra. Pomáhá při bolesti svalů, napětí, únavě a odbourává stres.
 • Baňkování – Masáž využívající podtlaku baňek, hojně využívaná ve starověké číně k odstranění bolesti svalů, nejen na páteři. Ovlivňuje i vnitřní orgány a pomáhá při celulitidě. Působí hluboko a prokrvuje tak, že se mohou objevit i (neškodné) podlitiny.
 • Ájurvédská masáž – tato masáž je příjemná především pro děti, dospělé a velmi náročné klienty. Její hlavní přínosy spočívají v přístupu a v použití vhodných léčivých olejů s výživným a detoxikačním účinkem. Ájurvéda je stará více než 5000let a patří k nejstarším léčebným systémům.
 • Aroma masáž – je spíše relaxačního typu, ale spojuje se s léčebným účinkem éterických olejů. Posiluje imunitu organismu a harmonizuje tělo. Olejů jsou dva druhy – Jin (uklidňující) a Jang (stimulující)
 • Medová masáž – příjemná relaxace po náročném a stresujícím dni a prostředek jak z těla dostat toxiny. Rozehřátý med se pomalými pohyby vtírá do kůže a dáky jeho léčivým účinkům a správným pohybům maséra dokáže vyplavit toxiny z hloubky těla. Medová masáž stimuluje činnost orgánů a pomáhá při civilizačních chorobách.

Fitness

Další možnost, jak se dostat zpět do formy pro vás může být cvičení. České Budějovice a cvičení – to patří neodmyslitelně k sobě. Možností je tu věru hodně a to ať už placených, tak neplacených. Z těch placených bych osobně vyšvihla možnost najmout si osobního trenéra. Pomůže vám sestavit jídelníček na míru a dostane vás do kondice. Z těch bezplatných možností bych zase doporučila kolečkové brusle, na kterých můžete dojet až k zámku Hluboká nad Vltavou a užít si tak nejen sport ale i hezký výlet.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name