Rodinné a pohodlné ubytování Nový Bydžov

Hledáte pohodlné a příjemné ubytování Hradec Králové? Lidem, kteří preferují rodinnou přátelskou atmosféru, bude určitě vyhovovat hotel Nový Bydžov. Je ideální pro páry, jednotlivce, rodiny s dětmi i menší skupinky lidí. Jedná se o cenově přijatelné místo s moderním prostředím a pohodovou atmosférou. Nemusíte se tu bát vzít ani malé děti. Nový Bydžov leží poblíž Hradce Králové, dostupnost je skvělá.

Příjemný hotel s restaurací

Rodinný hotel Hradec Králové nabízí 15 pokojů, které jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením i sprchou. Komfort je tedy zajištěn. Celková kapacita tohoto hotýlku je 40 lidí. Hotel Classic nabízí na každém pokoji televizi pro co největší komfort. Pokoje jsou v různé velikosti, od 2 do 5 lůžek. Na jídlo nemusíte chodit nikam jinam, k dispozici je restaurace Nový Bydžov s vynikající nabídkou. K ubytování si můžete za dobrou cenu dokoupit snídaně. Během dne a večera si zde můžete dopřát dobré jídlo i pití. Nabídka je domácí, klasická, moderní i exotická. Během týdne je k dispozici menu za výhodné ceny. Nechybí dezerty nebo studené pokrmy. Nabídka je uzpůsobena i těm nejmenším hostům, dětské jídlo není problém. Nabídku restaurace spolu s cenami si můžete prohlédnout i na internetových stránkách.

Cateringové služby

Restaurace Hradec Králové je moderně a útulně vybavená. Nabízí prostor pro poklidné posezení u jídla i zábavu s přáteli. Není problém uspořádat zde firemní akci nebo dokonce svatbu. Hosté pak mohou využít ubytování přímo na místě, což je praktické a ekonomické zároveň. Pokud si tedy chcete udělat ničím nerušený pobyt v blízkosti Hradce Králové, hotel Classic je jasnou volbou. Velmi využívané jsou služby Cateringu Nový Bydžov. Pokud chystáte nějakou akci a chcete si ji zajistit včetně vynikajícího občerstvení, je tato služba přímo pro vás.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name