Spolehlivá elektrokola a koloběžky

Published by smichule on

Pro nepříliš zapálené sportovce, kteří si ale přesto rádi vyjedou na kole, nebo jej chtějí využít jen pro popojíždění o městě, jsou dobrou alternativou spolehlivá elektrokola. Vypadají jako běžné bicykly, ale jsou vybavena akumulátorem a motorem. Ten nevydává žádný hluk či zápach. Je to ekologický prostředek dopravy, snadno uskladnitelný, a vždy po ruce. Jediné co je potřeba, nezapomenout mít nabitou baterii. I pokud máte jen malý byt s nedostatkem úložného prostoru, vejde se vám sem kolo, které lze složit. Skládací elektrická kola mají poměrně daleký dojezd na jedno nabití a pro mnoho lidí jsou skvělou alternativou. Pokud se nechystáte zrovna do horského terénu, budete pravděpodobně vybírat z nabídky městských elektrokol Ostrava. Pro pohyb po městě, cesty do práce a rekreační vyjížďky jsou ideální.

Pohodlný pohyb po městě

Moderním dopravním prostředkem pro děti i dospělé jsou elektrické koloběžky. Díky kvalitní konstrukci a baterii se z nich stává téměř elektroskútr. Taková koloběžka má velmi dlouhý dojezd. Je výkonná nejen na rovině, ale i v kopci. Stejně jako u elektrických kol nepotřebujete vlastnit řidičské oprávnění, abyste ji využívali. Osvětlení a brzdná světla zvyšují bezpečnost a viditelnost při jízdě. Samozřejmě nejlepší je, jako u každého dopravního prostředku, využívat dobře viditelné nebo reflexní oblečení, aby vás nikdo nepřehlédl. Koloběžka může být vybavena i terénními pneumatikami. Samozřejmě nejrozumnější je jezdit s ní po kvalitních cestách, nouzově s ní ale lze vyjet i mimo silnici. Nové modely jsou vybaveny odpružením a jízda je opravdu pohodlná. Další variantou a novým trendem jsou elektrické tříkolky.

Levný provoz

Ať už zvolíte horská a treková kola nebo jejich městskou variantu, bude provoz velmi levný. Jedno nabití baterie stojí pár korun. Dojezd na jedno nabití může být 40 až 70 km, podle typu. Možná bude občas potřebovat nějakou úpravu seřízení nebo servis elektrokol Ostrava. Jestliže byste si chtěli vybraný model nejdříve vyzkoušet, je to možné. Zkuste půjčovnu elektrokol, a hned budete chytřejší. Můžete si pak lépe vybrat, který dopravní prostředek pro vás bude ten pravý.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *