Trendy oblečení a moderní doplňky

Oblečení by mělo být nejen praktické a pohodlně se nosit, ale především vytvářet náš osobitý styl, slušet nám a hodit se k dané příležitosti. V e-shopech i kamenných obchodech se dají nakoupit nejrůznější kousky a moderní doplňky, které dokážou podtrhnout osobnost. Kdo hledá, najde elegantní i sportovní oblečení, které mu bude slušet. Zároveň je ale dobré promýšlet oděv na různé příležitosti. Jiné je oblečení na sport, jiné zase na volný čas, formální, slavnostní a elegantní. A podobně je to i s botami. Velkým nešvarem mnoha lidí je nošení sportovního oděvu a obuvi téměř kamkoliv. Ano, jde o oblečení funkční a pohodlné. To ale dokáže být i pěkná košile, elegantní pánské nebo dámské kalhoty, sukně a další kousky, které úplně běžně nenosíme.

Polokošile, slušivý a pohodlný kousek

Zkuste svůj šatník oživit sportovní elegancí. Příkladem jsou polokošile. Jedná se o trika s krátkým rukávem a límečkem, u krku se zapínáním na několik knoflíčků. Vypadají rozhodně lépe než klasické triko a nejsou tak moc formální, jako společenská košile. Hodí se k mnoha typům kalhot a sluší jak mužům, tak i ženám. Je i varianta s dlouhými rukávy. Typické je vyšité logo nebo potisk na hrudi nebo na rukávech. Někdy nechybí ani náprsní kapsička. Příjemným detailem jsou i krátké boční rozparky.

Nadčasový základ šatníku

Jako základ šatníku je dobré mít pár klasických a nadčasových kousků, které skvěle padnou a jsou v neutrálních barvách. Ty jde různě kombinovat, a pokud zrovna nevíme, co si obléci, sáhneme na jistotu. Určitě bychom neměli zapomínat na slušivé a příjemní dámské a pánské spodní prádlo. Nesmí nikde tlačit, škrtit a mělo by být z kvalitního materiálu. Vybíráme nejen správnou velikost, ale i padnoucí střih. Pokud nemáme pohodlné prádlo, nebudeme se celý den cítit ve své kůži a je jedno, jaké jsou další vrstvy oblečení.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name