Trendy ve svatebních dekoracích

Krásná svatba s sebou nese řadu příprav nejen organizačních, ale i interiérových a designových. Nejen ženich a nevěsta musí být jako ze škatulky, ale originální a pečlivé ruce designéra neujde ani svatební výzdoba. Na ty nejzajímavější trendy a novinky ve světě svatební výzdoby se podíváme společně.

Amorův šíp

Amorovy šípy jsou aktuálně obrovským hitem a trendem svatebních výzdob jako symbol lásky a zamilovanosti. V poslední letech se symbol Amorových šípů vrací i do oblíbeného svátku zamilovaných – svátku svatého Valentýna. Symbol Amorových šípů můžete například použít ve valentýnské pohlednici nebo svatebním oznámení.

Ukažte hostům cestu

Připravte si pro hosty a svatebčany krásné ukazatele, díky kterým se na svatební hostině budou lépe orientovat. Nebudou se tak muset neustále ptát, kde jsou toalety, bar nebo společenský sál a ještě vnitřní prostory krásně ozdobíte.

Zaměřeno tematicky

Pokud jste si pro svou svatbu vybrali nějakou speciální tematiku, do které chcete ladit všechnu výzdobu, pořádně toho využijte. Slavíte-li v přírodě v zahradě, zaměřte se na léto a květiny. Máte-li rádi eleganci a luxus, použijte křišťálové a ručně vyráběné vázy. Téma se může prolínat s veškerou dekorací od pozvánek až pod polštářek pod snubní prsteny.

Pro romantiky

Romantici mohou najít inspiraci ve svíčkách i v podobě svatební ozdoby. Umístěte kalíšky se svíčkami na stoly a stolečky, čímž dosáhnete romantické atmosféry. Jen pozor na oheň 🙂

Pochlubte se fotografiemi

Jestli rádi fotíte a máte se svou drahou polovičkou krásné romantické nebo zábavné fotografie, nebojte se jich použít a můžete z nich udělat takovou malou svatební výstavu. Nad takovými fotografiemi si také skvěle zavzpomínáte. Námětem fotografií mohou být krásně vystrojené družičky, domácí mazlíček novomaželů či luxusní šperky nevěsty. V čase vás posune fotografie zásnubního prstenu. Novomanželé tak mohou zavzpomínat na dlouhou cestu, kterou spolu zatím ušli.

Kniha pro hosty

Můžete také pro své hosty připravit speciální knihu hostů, kam vám mohou napsat své dojmy ze svatby, přáníčka do rodinného života nebo poděkování za krásnou svatební hostinu.

Spoustu dalších nápaditých výzdob a dekorací můžete již dále zkusit vymyslet sami nebo se inspirujte na internetu či svatbách svých známých. Dekorace by vám však především měla mluvit z duše, proto se zamyslete nad tím, co máte vy rádi a to vneste i do svatebních příprav a dekorace.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name