Baňkování už i v Českých Budějovicích

Taky nevíte, o co jde? I mě samotnou tento název překvapil, zvláště ve spojení se sportem. Po krátkém pátrání jsem se dozvěděla, že jde o starou masážní metodu, která pochází již z doby starověké Číny. Baňkování se používá k prevenci i léčbě řady onemocnění.

Účinky baňkování

Metoda baňkování je také označována za vakouterapii a využívá se především k uvolnění bolestí zad od páteře, celého pohybového aparátu. Terapeutická metoda má pozitivní vliv na vnitřní orgány především na zažívání a vylučování. Metoda už není pouze doménou velkých měst, ale k dispozici je Vám baňkování České Budějovice.

Lymfatické masáže

Podobně zdravotně přínosné jsou lymfatické masáže České Budějovice, které slouží k detoxikaci těla prostřednictvím aktivování lymfatického systému. Díky bezbolestné proceduře se Váš organismus zbaví nechtěných metabolických produktů a toxických látek.

V případě, že máte trvalejší zdravotní problémy, které doprovázejí bolesti, doporučujeme spíše navštívit doktora. Ten zjistí nejen příčinu, ale může Vám doporučit fyzioterapeuta, ke kterému budete pravidelně docházet na rehabilitace.

Fyzioterapie

Vyškolený profesionální tým fyzioterapeutů Vám pomůže od malých nedluhů, ale dokáže Vás postavit na nohy dokonce i po větších úrazech. Rehabilitace České Budějovice nabízí řadu pracovníků ze zdravotnictví s detailní znalostí anatomie těla, kteří ke své práci mají ideální podmínky s úžasně vybaveným zázemím.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name