Dámy, hoďte se do gala, léto je na dosah

Rok se s rokem sešel a jaro je tady, to samozřejmě znamená, že se mílovými kroky také blíží léto, teplé počasí, ale hlavně plavková sezona je za dveřmi.  Naštěstí však máte ještě dostatek času svá těla připravit na letošní první veřejnou plavkovou promenádu.

Jasný úkol je, dostat se do formy!

Také jste po zimě celé ztuhlé a neohebné? Máte pocit, že by Vaše tělo potřebovalo zpevnit? Je Vaším snem, mít krásné tělo a jasnou mysl? Cvičte Pilates! Pilates České Budějovice se v současné době rozšířilo a každým dnem získává více svých fanoušků. Doveďte svou postavu do dokonalosti. Zpevněte svaly a uvolněte mysl, neboť díky této metodě tvarujete tělo na základě spolupráce svalů a duše. Jedná se o cvičení, které je určeno pro každého v jakémkoliv věku. Spalujte kalorie a vytvarujte si vysněnou postavu do plavek, je nejvyšší čas!

O všem krásně vytvarovaná postava s bronzovým nádechem, to je teprve ta pravá bomba! Zajděte do solária, Vaše kůže je po zimě velmi citlivá a dokonce i jarní sluníčko Vás může spálit tak, že se bolestí ani nevyspíte, proto je určitě užitečné mít tzv. prvotní základ. Ten Vám umožní solárium České Budějovice, které Vám již po pár minutách dokáže hotové zázraky. Dokonale se zde uvolníte a získáte krásně opálený vzhled.

Udělejte také něco pro své zdraví!

Zimní období je jako stvořené na deprese a dnešní svět, plný každodenních starostí, shonu a stresu, nám k lepší náladě rozhodně nepřispívá. Vše se může projevovat bolestí těla, což může být jedním z varování.

Prosluněné jaro je však tím ideálním obdobím pro očištění a příjemné naladění. Masáže České Budějovice jsou trefou do černého, kde si odpočinete a načerpáte svěží náladu. Na výběr máte z několika druhů masáží, díky kterým se báječně uvolníte a dopřejete relaxaci nejen svému tělu, ale zároveň i své duši.

S chutí do toho!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name