Krásné samolepky na zeď pro moderní interiér

Luxusní samolepky dokážou úžasným způsobem oživit fádní stěny v každém interiéru. Pokud vám přijdou stěny v kanceláří nebo v bytě příliš fádní a rádi byste je pozměnili nějakým efektivním, ale přitom jednoduchým způsobem, vyzkoušejte tolik populární samolepky na zeď. Jsou velkým hitem už několik let. Nejde o nějak radikální proměnu, ale přitom je to zajímavé řešení. Nová výmalba může počkat, pokud na ni nemáte čas a náladu. V interiérovém designu je to metoda, jak jednoduše a přitom variabilně oživit místnosti. Nálepky jdou umístit na jakýkoliv hladký a rovný povrch, nemusí jít přímo o stěnu. Klidně je dente na obklady, dlaždice, nábytek nebo sklo, zcela podle vašeho osobního vkusu.

Designové samolepky do každého pokoje

Nálepky se hodí do každého pokoje. Poměrně čerstvou záležitostí jsou luxusní samolepky na zeď s 3D efektem. Pořídit se dají motivy s textem i bez něj. Krásný výsledek nabízejí i fototapety. Do pokoje pro děti jdou zase umístit různé tapety, nálepky a obrazy pro děti speciálně s dětskými motivy. Hodí se pro menší i větší děti. Velmi oblíbená jsou letadýlka, autíčka, postavičky z pohádek, zvířátka a další barevné a veselé motivy. Navíc jsou všechny druhy nálepek nápaditým a nevšedním dárkem. Obdarovaný ej pak může využít jako samolepky do obýváku, kuchyně, dětského pokoje, chodby i koupelny.

Jednoduchá aplikace

Nalepit takovou samolepku je poměrně snadné. Pokud vás nějaké luxusní designové samolepky nadchly, neváhejte. Není na tom nic složitého. Speciální úprava zajistí, že si nezničíte stěnu a výmalbu. Navíc pokud vás už motiv omrzí, můžete jej nahradit novým. Při aplikaci stačí odstranit krycí folii a motiv přitisknout na zeď. Pokud je nálepka složena z několika částí, je zde i pomocná přenosová folie. Jakmile uhladíte povrch a odstraníte bublinky, je vše hotovo. Potřebujete jen určitou dávku trpělivosti. Vše je za chvilku hotovo. U většího motivu designových samolepek si raději přizvěte pomocníka, aby vše proběhlo rychle a bez potíží.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name