Mirano- nízkoenergetické domy

Společnost Mirano operuje na Slovensku a je to již prověřená firma, zabývající se především stavební činností. Po celém Slovensku realizují montované domy, které jsou energeticky velice nenáročné, a pro budoucí obyvatele se jedná o skvělou možnost, jak získat nové moderní bydlení.

Skladba stěn

Můžete si vybrat jakoukoliv skladbu stien, která vám bude následně sestavena. Obvodové stěny a veškeré příčky jsou potom zajištěny OSB deskou, která slouží jako ochranný a izolační plášť.

Na základě vašeho návrhu se dostaví projektant, který připraví úplný projekt. Velkou výhodou je nesporně možnost vybrat si z mnoha moderních materiálů, které u stěn, ale také u dalších komponentů stavby můžete využít. Společnost neustále sleduje trh s těmito stavebními materiály, zajistí také stavbu holodomu.

Hrubá stavba a další možnosti

Domy na klůč jsou dnes velmi moderní, tak se nebojte využít tuto slovenskou společnost při jejich stavbě. Přemýšlíte o progresivní dřevostavbě, která se stane nízkoenergetickým domem? Pak právě montované domy mohou být tím nejlepším řešením. Hrubá stavba je samozřejmostí, společnost Mirano se postará také o různé úpravy v průběhu, ale také u již realizované stavby.

Jak probíhá stavba nízkoenergetických domů Mirano?

Hned po vystavení stavebního povolení je možné začít s výstavbou a realizací vašeho nového domku nebo dřevostavby. Spolehněte se při tom na profesionály ze společnosti Mirano. Tyto domy na klůč jsou pak hotové většinou do pouhých tří měsíců od podepsání smlouvy se zákazníkem, navíc záruka činí celých 15 let.

Hlavní výhody montovaných domů

Obecně můžeme říct, že montované domy na klůč nabízí mnohé výhody. Které to tedy jsou a které vás možná přesvědčí právě pro tuto variantu?

 • Rychlá realizace
 • Cenová dostupnost
 • Velká variabilita
 • Možnost následných úprav

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

 • Leave a Reply
   
  Your gravatar
  Your Name