Moderní grafické prvky pro atraktivní design webu

Pro každý web je nesmírně důležitá jeho grafika. I kdybychom měli sebelepší obsah, nikdo si jej nepřečte, pokud nezvolíme vhodný vzhled našich stránek. Návštěvník na stránce, která se mu nelíbí, příliš dlouho nezůstane. Design je zároveň velmi subjektivní. Abychom návštěvníka nalákali a rád zde nějakou dobu setrval, potřebujeme vhodné grafické prvky, členění webu, barvy a obrázky. Efektní je například vektorová ilustrace. Člověk si udělá svůj názor na web během prvních pár vteřin. K odbornému posouzení vzhledu stránek a jejich tvorbě či opravě je potřeba mít dostatek zkušeností, aby stál výsledek za to. Investice do webdesignu se vyplatí, vložené finance se vám vrátí, pokud zaplníte své stránky i kvalitním a smysluplným obsahem. Zkušený webdesigner ví, co na návštěvníky platí.

Potřebné efekty a styly

Základní předpokladem úspěchu je, aby vzhled internetové stránky dobře korespondoval s jejím obsahem. Web musí zaujmout kreativitou a originalitou provedení. Posloužit mohou zajímavé textury, obrázky, textové styly a efekty. Členění musí být smysluplné a kombinace barev příjemná. Nežádoucí je přeplácanost, ale také chudý obsah. Web musí zkrátka příjemně působit už na první podívání a měl by návštěvníka pozitivně naladit. Nesmí nudit ani rozčilovat. Důraz se dnes klade i na uživatelský prožitek, a k tomu se využívají moderní technologie, videa nebo různé animace.

Tapety, obrázky, plakáty

Pro váš počítač, notebook či chytrý telefon můžete využít pro zpříjemnění dne různé obrázky a tapety. Na plochu obrazovky se díváme velmi často, proto by se nám měla líbit. Mezi ty nejoblíbenější patří tapety na plochu ve formě fotografií krajiny, zvířat, měst a přírody. Někomu mohou vyhovovat více abstraktní obrázky na plochu, které nejsou pro každého, ale své příznivce si jistě najdou. Populární jsou i pěkné a zajímavé plakáty, třeba v retro stylu, které oživí každou místnost.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name