Nechte se ovládat kouzlem dálné Indie

Patříte mezi fanoušky dalekých krajů, především Vás lákají země provoněné kari kořením? Chtěli byste vyzrát na všednost a šedivost každodenního života? Odpověď je Indie. Indie je magická, pestrá a plná kontrastu bídy i radosti. Co se týká bydlení, tak zde si s ním lidé zrovna dvakrát hlavu nelámou, jedná se o magickou a spirituální záležitost, která je v této zemi všudypřítomná.

Jak si zařídit byt v indickém duchu?

Indie je spojená s meditací a jógou a snad i proto z indického interiéru vyzařuje klid a spiritualita. Tuto jedinečnou atmosféru Vám nabízí indický obchod, díky kterému si můžete zařídit svůj byt útulný a zároveň tajemný. Tradiční indický nábytek i současný indický moderní design se pyšní tím, že je vyráběn především z přírodního materiálu a velký důraz je kladen na ruční řemeslné techniky.

Barvy, barvičky

Indie je země tisíce barev, a pokud se rozhodnete pro tzv. „indickou modernu“, tak by neměly chybět výrazné barvy jako je červená, fialová, oranžová či žlutá. Představit si například můžete indické princezny ladně se nesoucí při západu slunce v zářivě barevných šatech posázených flitry a zlatými penízky, poté tuto představu přeneste i na stěny Vašeho pokoje.

Sladce spi, princezno

U princezen ještě chvíli zůstaneme, neboť je známo, že právě princezny vždy spávají na nádherně ustlaných postelích a takovými mohou být i indické postele. Indický nábytek z masivu je vyroben z kvalitního tropického dřeva, takže i postele mívají vysoké čelo s krásným vyřezaným vzorem, což není ani tak podstatné jako oblečení peřin.

Záleží na Vašem vkusu, jestli zvolíte raději světlé barvy nebo se odvážíte do barev tmavých. Rozhodně by ve Vaší ložnici či pokoji neměly chybět indické polštářky, které místnost rozzáří a dodají jí útulnost. Pro krásný pocit při usínání můžete postel také vybavit nebesy v barvě zemité nebo světlejší odstín až po čistě bílou barvu. Aby se Vám v noci snilo jen o příjemných věcech, můžete pokoj dozdobit lapačem snů, který zavěsíte nad postel.

Nyní už zbývá jen podtrhnout tu pravou krásu indického interiéru, ke kterému se neodmyslitelně váží indické doplňky v podobě ručně vytvořených výrobků, samozřejmě i díky tomu každý kousek získává svou originalitu. Doplňky jsou vyráběné s láskou a s vysokou precizností. Jedná se například o ručně vyřezávané dekorativní ornamenty, či ruční tepání na vázách, mísách a lampách, které jsou zároveň ideální pro ty, kteří rádi sní v intimním příšeří.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name