Obchod s anaboliky nejen pro vrcholové sportovce

Podle pokročilosti a tréninkové praxe potřebují vrcholoví sportovci určitou pomoc pro své tělo. Zejména v kulturistice se setkáváme s užíváním steroidů. Základem pro bezpečnost používání je jejich kvalita. Ve vyšších soutěžích se bez pomoci anabolik neobejdeme. Jedná se o látky, které v těle podporují anabolické pochody, kdy z jednodušších látek vznikají složitější. Může jít o tvorbu proteinů, svalové hmoty nebo ukládání zásobního cukru glykogenu. Může jít o anabolika v užším slova smyslu, nebo látky, které zabraňují rozkladným reakcím, ale přímo anabolismus nepodporují.

Orální a injekční steroidy

Obchod s anaboliky má v nabídce injekční i orální steroidy. Užívání má za následek navýšení objemu svalů a nárůst výkonnosti. Pro někoho jsou důvody užívání nejen sportovní, ale i osobní, zkrátka chce vypadat mnohem lépe. Pro někoho je vzhled na předním místě a je ochoten obětovat pro něj mnohé. Ovšem pozor, nadužívání způsobuje mnohé nežádoucí účinky, takže zde více než jindy platí, že všeho s mírou. Zejména v sedmdesátých letech minulého století se přišlo na mnoho vedlejších efektů. Při užívání růstových hormonů a injekčních steroidů je nutno být velmi opatrní. Jedná se totiž o zásah do hormonální a celkové rovnováhy organismu. Důležitý je vhodný výběr výrobku a také jeho správná aplikace.

Androgenní efekt

Anabolické steroids mají androgenní efekt. Proto je jasné, že by se jim měli vyhýbat dospívající chlapci nebo lidé se zdravotními obtížemi. Dokonce mohou způsobit i agresivitu. Na místě je opatrnost a dostatečné seznámení s vedlejšími účinky. Používáním potlačujete vlastní produkci testosteronu, je tedy potřeba po určité době vysadit preparát a nechat tělo zregenerovat se. Ať už užíváte testosteron, stanozolol nebo jiné látky, přesně dodržujte doporučená schémata. Navíc mimo steroidy lze najít další látky, třeba i přírodního složení, které představují nižší riziko. Může jít i o látky, které do reakcí vstupují jako stavební kameny, ale samy je neregulují.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name