Placené stání v Praze

V Praze jen těžko zaparkujete zcela zdarma. Než hledat takové parkování na okraji Prahy a pak cestovat metrem do centra města, je určitě lepší nechat svůj vůz přímo na Praze 1, pokud zde ovšem naleznete cenově přijatelné parkovací místo. Parkování v Praze se průměrně pohybuje kolem 50 Kč za den, což je však cena, kterou mnohdy zaplatíte i v jiných městech ČR. Praha má však jeden problém, a to že do centra bývá leckdy těžké se pohodlně dostat.
Zajímavé články a spoustu novinek, které se týkají parkování v Praze vám přinášejí webové stránky www.parkovani-praha1.cz, kde najdete spoustu důležitých informací. Ať už do Prahy jezdíte pravidelně nebo pouze občas, web určitě navštivte. Třeba zde najdete tipy na nová parkoviště a parkovací domy, o kterých jste dosud neslyšeli a kterých můžete využít. Mezi ty nejznámější patří obchodní dům Kotva s prostorným parkovištěm a příznivými cenami, který vám kromě krátkodobého stání nabízí i možnost parkování dlouhodobého nebo VIP parkovacího místa.

V Praze můžete parkovat i v tzv. parkovacích zónách. Pokud ale město neznáte příliš dobře, může být těžké se v těchto zónách zorientovat. Rozhodně se vyhněte zónám modrým, které jsou určeny jen pro obyvatele Prahy, kteří zde mají trvalý pobyt. Vy zde můžete parkovat pouze ráno a doba stání zde nesmí překročit 3 minut. Ke střednědobému stání je určena zelená zóna – doba parkování je však omezena na 6 hodin. Na krátkodobé stání lze využít ještě oranžovou smíšenou zónu. Stát zde však můžete pouze 2 hodiny.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name