Připravte své tělo na léto

Published by losdodos on

Teploty se začínají zvyšovat, sníh taje a Vás začíná tížit svědomí nabraných kli, která Vám přes zimu přibyla? Nemusíte se vůbec obávat. Vše může být spraveno a může to být jako dříve. Pokud chcete být štíhlejší a vypadat lépe a mlaději, určitě máte mnoho možností, jak toho dosáhnout. Ošetření pleti dokáže zázraky.

Hubená do plavek

Každá z nás chce být hubená do plavek. Ale ne už každá z nás chce podstoupit nepříjemnou a bolestivou cestu liposukce. Ano v dnešní době máte už i další možnost než tu chirurgickou. Ultrazvuková liposukce je bezbolestná a účinná. Další možností jsou lymfodrenáže a masáže. Lymfatické masáže umožňují bezbolestné, bezpečné a rychlé ošetření celulitidy. Tato masáž reaktivuje cévy a lymfatický systém a tím dochází k postupnému odbourávání tuku.

Péče o Vaši pleť

Péče o pleť by pro každou ženu měla být samozřejmostí. Každé ráno a večer bychom se měli starat o svoji pleť tak, abychom ji co nejvíce vyživovali. Pokud se takto o svoji pleť nestaráte, určitě existuje několik cest, jak se pokusit zvrátit rychlé stárnutí. Kyslíkové kůry mohou mít pro Vaši pleť úžasné účinky. Kyslíková kůra je neinvazivní bezbolestná metoda, která využívá speciální přístroj, díky němuž jsou do hlubokých vrstev pokožky vpravovány účinné látky. Tím se pak pleť stává jemnější, vyhlazenou a bez vrásek. Dobrou metodou jsou také radiofrekvence, které se dají využít nejen pro Vaši pleť, ale též na formování postavy.

Relaxace pro bolavá záda

Po každotýdenním sprintu se můžete cítit o víkendu velmi unavení, bez energie a bolaví. Bolavá záda není nic, co by se dalo závidět.  Jednou z množností, jak ulevit od bolesti přírodní cestou jsou vitalizující masáže, které Vám mohou ulevit. Dále je velmi dobrý kineziotaping, nebo česky taky známý pod pojmem „tejpování“. Jedná se o způsob, jak funkčně udržet blokované místo v uvolněném stavu a tím vlastně urychluje léčení a odlehčuje svalovou zátěž.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *