Pronájem kanceláří v OD Kotva

Hledáte vhodné místo pro pronájem v Praze? Využijte možnosti pronájmu nebytových prostor, kterou vám nabízí obchodní dům Kotva. Zde si můžete zajistit vhodné prostory jak pro prodej výrobků a nabízení služeb, tak i kanceláře, jelikož OD Kotva disponuje také kancelářskými prostory v ulici Revoluční. Možnost pronájmu zde máte za příznivé ceny, takže nad touto lákavou nabídkou rozhodně nemusíte dlouho váhat.

Konkrétně se jedná tedy přímo o obchodní dům Kotva, kde si lze zajistit pronájem nebytových prostor, vhodných jako prodejna. Obchodní dům denně navštíví tisíce lidí, takže je to pro vás rozhodně skvělá příležitost a také se jedná o perspektivní lokalitu přímo v centru Prahy. Na zařízení kanceláře jsou vhodnější prostory v ulici Revoluční č.p. 1 a č.p. 3, které vám jsou k dispozici rovněž za příznivé ceny. V případě zájmu stačí kontaktovat vedení společnosti a domluvit se na prohlídce těchto prostor.

O nabídce obchodního domu Kotva informují webové stránky www.pronajemkancelaripraha1.cz, kde máte možnost zjistit vše důležité a také si tu přečíst zajímavé informace o pronájmu v Praze. Praha je sice vyhledávanou a žádanou lokalitou, ale prostory, které jsou zde nabízeny, jsou často příliš předražené a ne každý si je může dovolit.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name