S nejlevnější půjčkou můžete ušetřit i desetitisíce korun

Jak získat nejlevnější úvěr? To je otázka, kterou si dnes klade mnoho lidí.  Úvěry se staly běžnou součástí našeho všedního života. A tak přemýšlíme, jak ušetřit i v této oblasti.

Nejlepší podmínky pro úvěr nabízí obvykle banky.  Výhodné úroky v bankách však nejsou úplně zadarmo. Získat úvěr v bance totiž vyžaduje úsilí, které nemusí být korunované úspěchem. Banka klienty důkladně prověřuje, detailně se zajímá o jejich finanční situaci a posuzuje jejich schopnost splácet. Pokud nemůžete doložit dostatečně vysoký příjem nebo máte z minulosti nějaký vroubek v podobě záznamu v registru dlužníku, můžete na úvěr v bance rovnou zapomenout.

hypopujckaV takovém případě je řešením výhodná nebankovní půjčka. Dobrá zpráva je, že mezi úvěrovými společnostmi najdete takové, jejichž půjčky mají srovnatelné a v některých případech dokonce lepší parametry než bankovní úvěry. Mezi ně patří i společnost TGI Money a.s., která nabízí rychlé nebankovní půjčky s výhodnými úroky a dlouhou dobou splatnosti. Jedná se o tzv. americké hypotéky, tedy neúčelové půjčky zajištěné nemovitostí. Ty vám umožní financovat všechna vaše přání rychle a bez zbytečné byrokracie. Použít je můžete na cokoliv. Americká hypotéka totiž není určena pouze na financování bydlení.

Chcete-li nejlevnější půjčku, nenechte se zlákat různými reklamními triky a kouzelnými slovíčky „již od XX %“. Některé firmy totiž lákají klienty na nabídku nízkých úroků a RPSN. Ve skutečnosti však většina klientů nemá šanci na tuto nejnižší sazbu dosáhnout. V praxi se pak stává, že ve své smlouvě klienti najdou úplně jinou úrokovou sazbu, než slibovala reklama.

Věděli jste, že rozdíl mezi nejlevnější a nejdražší půjčkou může být i několik tisíc, či dokonce desítek tisíc korun? Proto vybírejte chytře! Porovnejte více nabídek a informujte se na všechny důležité parametry, jako je úroková sazba, RPSN a celkové náklady na úvěr. TGI Money a.s. nabízí jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu. Půjčka od této společnosti je mnohem výhodnější než běžné spotřebitelské účty v bankách nebo kreditní karty. Navíc ji vyřídíte úplně jednoduše přes internet, bez prokazování příjmů, bez ručitele a bez registru.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name