Žehlící lis ElnaPress – užitečný pomocník do vaší domácnosti

Žehlící lis ElnaPress je revolučním řešením do každé domácnosti. Jeho použití je maximálně komfortní, praktické a také ekonomické (šetří váš čas i peníze). Lis na žehlení se dá používat i každodenně místo obyčejné žehličky. Jeho pořizovací cena je sice vyšší, ale investice do žehlícího lisu se vám vrátí přibližně za 4 až 5 let zpět. Protože vám usnadní práci a ušetří spoustu času – navíc vaše prádlo bude vyžehlené jako od profesionála – určitě nad jeho koupí dlouho nepřemýšlejte.

Žehlící lis ElnaPress je vybaven celou škálou zajímavých funkcí. Zahrnuje prostornou žehlící plochu s nepřilnavým povrchem. Ta nabízí až sedmkrát více prostoru než obyčejná žehlička. Mezi další pokročilé funkce, které jsou u žehlícího lisu ElnaPress již standardem, patří také jemné kropení VAP-O-JET, panel pro intuitivní nastavení teploty, integrovaný rukávník nebo LED osvětlení. Charakteristickou vlastností tohoto pomocníka je také to, že na žehlené prádlo vyvíjí tlak až 45 kg.

Na co vše je možné žehlící lis použít? Poradí si s jakýmkoliv textilem, který máte doma. Využívá se například na žehlení oblečení, potahů, záclon, ložního prádla a dalšího bytového textilu. Je opravdu velmi rychlý, jelikož jednu košili zvládne vyžehlit již během jedné minuty. Navíc k lisu vůbec nemusíte vstávat, ale dobu žehlení strávíte pohodlně usazení za svým stolem. Lis je vybaven celou řadou bezpečnostních prvků, které navíc při běžném používání ochrání vás i vaše prádlo. Nabídku kvalitních žehlících lisů ElnaPress vám přináší oficiální distributor na svém webu.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name