Bezpečná zábava s vašimi vlasy

V dnešním světě, kdy si snad každá z nás minimálně jednou barvila vlasy, anebo o tom několikrát přemýšlela. Jde o to, že barvy na vlasy mají více negativ než pozitiv. Amoniak a další látky, které vlasům úplně nedělají dobře a dokonce je mohou navždy zničit. Existují přelivy, které jsou o něco šetrnější k vašim vlasům, ale přesto se může stát, že ani na tento typ barvení vaše vlasy nebudou dobře reagovat. Řešením pro ty, co chtějí mít vlasy zdravé, ale přesto s nimi chtějí experimentovat, máme skvělý nápad. Barevné křídy na vlasy jsou záležitostí, která k nám přišla z Ameriky.

Křídy na vlasy?

Nejedná se o jen tak obyčejné křídy. Pod slovem křídy si asi každý vybaví své dětství a křídy, kterými jsme malovali venku na ulici. Jsou to v podstatě barvy křídového typu, které slouží k dočasné změně barvy vašich vlasů. Jsou tak ideální na festivaly, školní výlety, na tábory. Na vlasech vám vydrží 1-3 umytí, jsou obohacené minerály, a proto jsou šetrné k vašim vlasům. Barevné křídy na vlasy jsou jak pro světlé vlasy, tak i na tmavé. Na vlasy se nanášejí velmi snadno. V balení dostanete ochranný plášť i rukavice.

Zábavné barvení

Na internetových obchodech najdete spoustu různých druhů barevných kříd na vlasy. Nejlepší křídy pro tmavé vlasy jsou béžová, pomerančová, stříbrná, žlutá či tyrkysová. Tyto křídy jsou opravdu dost intenzivní na to, aby i tmavé vlasy obarvily. Dokonce i křídy na černé vlasy existují. Stačí si jen vybrat. Aktuálně nejvíce trendy barvou je růžová a lososová. Dokonce si nemusíte ani kupovat vícero barev, ale můžete si koupit balení po 6 kusech. Kde budete mít jen tu jednu vaši barvu. Anebo pokud chcete být ještě kreativnější, pořiďte si vícebarevné křídy na vlasy. V balení budete mít tu svou zvolenou barvu, ale hned v několika odstínech od světlejších po tmavší.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name