Chovné stanice oplývají mladými a krásnými štěňaty

Published by Bouchner on

Chtěli byste mít domov bohatší o zvířecí duši? Pokud byste chtěli psa s průkazem původu, kterého byste rádi předváděli na výstavách psů, bude ideální, když se porozhlédnete v některé z chovných stanic. Jen tak budete mít záruku v tom, že pochází z prověřeného rodu. Některé stanice dokonce mnohdy informují o plánovaných přírůstcích, proto si můžete štěně včas vybrat a zamluvit.

Vyhovoval by vám pes bullmastif, buldoček, eventuálně mops?

Jaké rasy psů jsou v současnosti nejoblíbenější? Jsme schopni doložit, že na seznamu jsou nejvýše bullmastif štěňata, francouzský buldoček štěňata, nebo mops štěňata. Od prvopočátku vzniku rasy byl bullmastif vychováván k hlídání, proto musí být rozhodně vychováván. Když se mu dostane dobré výchovy, odvděčí se vám bezmeznou oddaností a perfektní ochranou. Francouzský buldoček a mops jsou rasa menšího vzrůstu, která mají veselou, společenskou a družnou náturu. I přes jejich zarputilost je můžete snadno vycvičit. Nyní už vše závisí jen našem rozhodnutí, jestli to vyhraje francouzský buldoček, mops nebo bullmastif, štěňata vyjmenovaných ras patří mezi nejroztomilejší.

Chovná stanice Madbull Farm nabízí mops štěňata a francouzský buldoček štěňata

Pokud byste chtěli pejska s průkazem původu, vřele vám doporučujeme chovnou stanici Madbull Farm, která byla založena již v roce 1992 a jejíž psi dodnes sklízejí úspěch i na zahraničních výstavách. Aktuálně může být váš například francouzský buldoček, zdravá a rozpustilá štěňata jsou na světě již několik týdnů. Oslovte proto chovnou stanici Madbull Farm a domluvte si pravidla prodeje a převzetí svého budoucího pejska.

V dnešních dnech jsou k odběru i mops štěňata, která jsou velice líbezná. Tato plemena se lehce stanou dokonalými společníky k dětem a ostatním členům domácnosti. Stanice Madbull Farm je zároveň rodištěm světových šampionů plemene mops.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.