Hygiena pro ženy a zdravější životní styl

S tím, jak roste zájem o zdravější životní styl a ekologii se do popředí dostávají i alternativní nebo nové způsoby hygieny pro ženy a vyrábějí se moderní intimní doplňky. Zdánlivou novinkou, která ale existuje už desítky let ve světě, a která konečně dorazila před pár lety i k nám, jsou menstruační kalíšky. Nahrazují tampony a vložky, některým ženám mohou vyhovovat mnohem více a jsou elegantním řešením. Jedná se o jednorázovou investici na 10 až 15 let, takže se mnohokrát vyplatí. Odpadne vám starost s nákupem hygienických pomůcek, takže ušetříte peníze, a navíc je to i řešení ekologické. Kalíšky se vyrábějí z lékařského silikonu, zdraví neškodného, antialergenního a snadno sterilizovatelného. Zavádějí se podobně jako tampon, je to snadné, pohodlné a bezpečné, a brzy se to naučíte.

Snadné používání menstruačního kalíšku

Údržba kalíšku je snadná. Můžete jej vyvářet, ale elegantnějším řešením jsou sterilizační tablety. Kupují se v praktickém balení, a během pár minut máte kalíšek prostý všech škodlivých zárodků a dokonale čistý. Pro manipulaci s kalíškem je dobré poohlédnout se po nějakých lubrikačních gelech. Zpříjemní jeho použití. Jak kalíšek převážet a kde jej uchovávat? Prodávají se pěkné a diskrétní bavlněné sáčky se zavazováním na šňůrku, nebo pokud jste šikovná, můžete si nějaký takový sáček i sama ušít v barvě, která se vám líbí.

Desinfekční gely na ruce a intimní mýdla

Dámskou hygienu není dobré podcenit. Většina žen používá speciální a šetrná intimní mýdla. Klasické mýdlo nebo sprchový gel není vůbec na intimní partie doporučování používat. Pro cestování se hodí mít u sebe vlhčené ubrousky, které oceníte i v mnoha jiných situacích, jsou multifunkční. Skvělou věcí, které se velmi rychle rozmohla nejen ve světě, ale i u nás, jsou hygienické gely na ruce, takzvané sanitizéry. Pořídit je můžete v malém cestovním balení, které se vejde do každé kabelky nebo kosmetické taštičky, i ve větším balení s pumpičkou, podobném klasickému tekutému mýdlu na ruce. Mít s sebou takovýto hygienický gel se hodí každému, i mužům nebo dětem.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name