Levné hry na pohodu pro všechny herní nadšence

Zajímají vás počítačové hry? Pro někoho je to skvělá forma zábavy a odreagování. Hrát můžete na PC, ale i na různých herních konzolích. Do této kategorie patří třeba hry na xbox. Hry si můžete koupit v kamenných prodejnách nebo na internetu. Pohodové hry si zaplatíte, nainstalujete do PC a můžete ihned začít se zábavou. Některé hry jsou určeny pro jednoho hráče, existují ale i sportovní, akční hry a další typy určené pro hráčů více. A nemusí sedět u jednoho počítače. Hrát mohou v reálném čase na různých místech na světě. Cílem může být spolupráce, nebo naopak hraní proti sobě. Hry o více hráčích se nazývají Multiplayer. Lidský spoluhráč či protivník je pro většinu nadšenců her mnohem zajímavější, než hraní proti počítači.

 

Mnoho typů herních novinek

Online hry lze hrát po internetu, a je k nim potřeba připojení k síti. Některé z nich ale nabízejí i možnost hrát offline. Někdy může hrát více hráčů jednu hru na jediném počítači, jejich počet je ale většinou omezen na dva až tři, limitováno je to možnostmi ovládacích zařízení. Populární skupinou her pro více lidí jsou třeba sportovní hry. Hrát se dá postupně v jednotlivých kolech, nebo i najednou. Strategické hry jsou takové, u kterých hráč ovládá větší skupinu objektů, ne jen jeden, a manipuluje s nimi po hrací ploše, s cílem utrpět co nejmenší ztráty, získat nové schopnosti a zvítězit. Často se dobývá určité území proti protivníkovi. Jsou to hry zaměřené na myšlení a plánování.

Využijte předobjednávky her

Těšíte se na herní novinky? Pak zkuste stránku  Tojepohoda, která přináší levné hry na pohodu. Určeny jsou na PC i na herní konzole. Očekávané hry si můžete zajistit v předobjednávkách her. Chybět nesmí rpg hry, ve kterých se vžíváte do role svého hrdiny a jednáte za něj. Pokud prahnete po zážitcích a dobrodružstvích, alespoň ve virtuálním světě, asi vás nadchnou simulátory. Vyzkoušet si můžete, jaké je to řídit různé dopravní prostředky, provozovat sporty, nebo třeba cestovat.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name