Magnetická tabule pro děti i dospělé

Magnetické tabule jsou užitečnými pomocníky. Využijí se nejen ve školách, ale třeba také v kanceláři nebo doma, kde si je můžete přetvořit v originální nástěnku. Magnetické tabulky se prodávají v mnoha rozměrech, s možností zavěšení na zeď i pouze na postavení na zem. Kromě toho, že je možné na ně používat magnety, tak je lze popisovat speciálním fixem, co zase snadno setřete.

Kvalitní magnetické tabule a tabulky v celé řadě rozměrů můžete zakoupit v internetovém obchodě Protisk-shop.cz, kde jsou pro vás připraveny za atraktivní ceny. Vybírat můžete z tabulí od 90 až do 300 cm šířky, na které je samozřejmě poskytována i standardní dvouletá záruční lhůta. Tabule mají běžně bílou barvu a díky svým kompaktním rozměrům se dají umístit opravdu kamkoliv.

Kromě magnetických tabulek si můžete vybrat také z nabídky dalších tabulí a nástěnek. Velmi oblíbené jsou dnes speciální tabule zvané flipchart, které doplňuje stabilní podstavec. Tyto tabule jsou ideální do firemního prostřední na různé schůzky, meetingy nebo porady. Dále zde můžete zakoupit korkové nástěnky, samolepící tabule nebo i vitríny. Povrch těchto tabulí je zpravidla lehce stíratelný nebo alespoň snadno udržovatelný. Ty na stojanu mají navíc libovolně nastavitelnou výšku, takže se na 100 % přizpůsobí vašim požadavkům.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name