Masáže v Českých Budějovicích

Ať už jste unaveni z každodenního pracovního nasazení, kdy Vám osmihodinové sezení u počítače zapříčinilo bolesti zad a strnulost šíje, nebo jste si naopak při práci či sportu namohli některé svalové skupiny na tolik, že se nyní téměř nepohnete. Pro obě postižené skupiny i pro ty, co se jen rádi nechají rozmazlovat, jsou zde vyškolení maséři, kteří se postarají o Vaše blaho.

Masáže České Budějovice nenabízí ale pouze uvolňující masáže, které napomáhají relaxaci a regeneraci Vašeho těla po určité činnosti, ale najdete zde i další typy masáží. Například sportovní masáž, která se zcela zaměřuje na prohřátí svalů a to jak po sportovním výkonu, tak i před ním.

Kromě klasických relaxačních masáží v podobě medové masáže nebo aroma masáže, které nabízí řada masážních studií, Vám dále masáže v Českých Budějovicích umožní vyzkoušet pravou nirvánu prostřednictvím Havajské masáže nazvané Lomi lomi, které Vás zcela zbaví stresu a napětí. Masáž se zaměřuje na celé tělo, takže kromě zad a šíje obdržíte také velmi příjemnou a osvobozující masáž nohou, kdy se rázem ocitnete na Havaji.

Léčebné masáže

Lymfatické masáže České Budějovice mají především spolu s dalšími masážemi především léčebné účinky. Lymfatická masáž Vám pomůže zbavit se zadržované vody v těle a odstranit z něj také toxické látky pomocí stimulace lymfatického systému.

Mezi další léčebné masáže patří třeba také stará čínská metoda tzv. baňkování, které využívá podtlaku baňek na povrchu kůže. Metoda se využívá k prokrvení těla a příznivě ovlivňuje nejen svaly, ale také vnitřní orgány. Baňkování je v současné době velmi oblíbené, protože bojuje proti celulitidě.

Nakonec jsme si pro Vás nechali ájurvédskou masáž, které je vhodná pro všechny věkové skupiny. Jde o masáž, které významně připívá ke zlepšení výživy a detoxikaci kůže, tkání a kloubů. Jde o starou metodu, které pochází z Indie, a nabízí tak zklidnění pro tělo i mysl včetně léčebných účinků.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name