Nechte si od nás vytvořit video upoutávky, promovideo, svatební video – rychle a kvalitně

Published by Bouchner on

V současnosti neexistuje dokonalejší prostředek, který zachytí nezapomenutelný moment, popřípadě představí vaši společnost nebo vaše výrobky, než je videozáznam. Movie Factory, odborník na videoprodukce, pracuje s rozsáhlým spektrem výrazových prostředků, v nichž hraje hlavní roli právě videozáznam.

Zachyťte životní příběh za pomoci videoprodukce

Mate ve svých rukou příběh o lidech, o nichž by měla určitě vědět i veřejnost, anebo je nějaký živtotní příběh tak silný, že by bylo dobré jej zaznamenat? Jsme tu pro vás. Naši zkušení kameramani s profesionálním přístrojovým vybavením vám dokážou pomoct s realizací vaší reportáže, dokumentu, záznamu koncertu i dalších živých vystoupení. Pracujeme pak s různým počtem kamer.

Reklamní spoty – Účinná forma propagace

Dokonalým prostředkem, se kterým vhodně představíte svůj projekt, produkty, nebo například firemní záměr, je zase video záznam. Náš profesionální tým vám dokáže natočit reklamní spoty, kde budou jasně vidět výhody vašeho záměru či zvýrazněna pozitiva předváděného produktu. Natáčíme i propagační či instruktážní videa pro muzea, nebo firmy. Jestliže pořádáte kulturní, či společenskou akci, můžete o sobě dát vědět pomocí promovidea či video upoutávky.

Natáčíme také kvalitní svatební videa

Svatba je natolik významným životním milníkem, že ji bezesporu stojí za to zaznamenat. My vám dokážeme natočit takové svatební video. Když se na něj pak po čas podíváte, zcela jistě se nebudete nudit a vždy najdete něco nového. Používáme výhradně kvalitní techniku a nabízíme až 4K-UHD rozlišení a při každém natáčení stabilní a ostrý záběr.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.