Oživte svou kštici pomocí barevných kříd na vlasy

Ozvláštnit vzhled a účes nebylo nikdy tak jednoduché, jako s barevnými křídami na vlasy. Tento produkt se stal ve světě velkým hitem a postupně doputoval i k nám. Barevné pastely přímo určené na vlasy neškodí ani vlasům, ani vlasové pokožce. Nemusíte se ničemu bát, neublíží ani domácím zvířatům nebo dětem. Neobsahují chemikálie ani vlasy neničí. Navíc se po jednom či více umytích vymyjí a vy zase máte možnost vyzkoušet něco nového. Občas je fajn vypadat jinak, netradičně, vesele nebo vyzývavě. Originální vlasy vám k tomu pomohou. Sladit se můžete i s konkrétní událostí. Křídy pro černé vlasy i pro vlasy hnědé nebo blond jsou k dostání v pestré škále sytých barev. Především na léto bude toto oživení ideální.

Barvení bez obav

Klasické chemické barvy mohou vlasy poškodit, způsobit alergickou reakci a dráždit kůži. To se vám s křídami na vlasy nestane.  Hrát si s barvami můžete dle libosti a bez rizika. Každý den nebo týden můžete vypadat trochu jinak. Trend stylových melírů a ombré tak může klidně zasáhnout i vás. Koupit si můžete jednobarevné křídy na vlasy nebo balení s pestrou škálou odstínů. Proces barvení je navíc snadný a rychlý, určitě ho zvládne každý. Namočte si všechny vlasy, které chcete obarvit, nebo třeba i celou kštici. Vodu vyždímejte a navlhčete i křídu, kterou právě hodláte nanášet. Poté přejíždějte jednoduše křídou pramen po prameni tak dlouho, dokud se vám odstín nelíbí. Není problém vytvořit krásné barevné přechody.

Snadná a rychlá změna image

Po nabarvení je důležité vlasy řádně vysušit a také přežehlit, nezapomeňte použít přípravek proti tepelnému poškození vlasů. Pro lepší sytost a výdrž je zažehlení nezbytné. Pak se vám nebude barva drolit. U tmavých vlasů mohou být některé odstíny trochu problém, proto používejte speciálně křídy pro tmavé vlasy. S odstíny a kombinacemi můžete různě experimentovat, pořiďte si klidně vícebarevné křídy na vlasy pro pestrý vzhled.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name