Poskytujeme palivové dřevo štípané, rovnané na palety a volně sypané

Firma Palivové dřevo Praha vyrábí a dodává palivové dřevo v Praze a okolí. Palivové dřevo vozíme naštípané na polena o délce 23, 33 nebo 50 centimetrů. Vyrovnané na paletách nebo nákladním autem pak zájemcům vozíme volně sypané palivové dřevo.

Palivové dřevo sypané a vyložené na paletách

Objednané palivové dřevo zákazníkům dopravíme a vysypeme na určené místo. Pokud si klient objedná vyrovnání palivového dřeva do kůlny nebo do dřevníku, splníme i takovýto požadavek. Pokud potřebujete zaplnit 1 m palivového dřeva v dřevníku, objednejte si 1,5 metru dřeva. Oproti dřevu na paletách, obsahuje totiž sypané palivové dřevo i třísky, které jsou ideální na podpal. Palivové dřevo dovážíme srovnané na paletách jeden x jeden x jeden m a dovezeme vám jej za pomoci auta s hydraulickým zvedákem. Je si však možné zajistit i vlastní odvoz.

Vybírejte palivové dřevo štípané pytlované nebo metrové

Pokud potřebujete palivové dřevo metrové, pak vám zajistíme polena v délce 1 m. Toto dřevo pro vás připravíme buď ve štěpinách, nebo kulatině a přivezeme vám jej domů nákladním autem o kapacitě 6 nebo 12 metrů. Dřevo v kulatině má pak průměr mezi sedmi a pětatřiceti cm, štípané dřevo pak představuje kuláče do dvaceti centimetrů, kdy jsou větší kusy rozštípnuté. Prodáváme také pytlované palivové dřevo tvrdé, nebo měkké jehličnaté na podpal. Tento druh dřeva má zpravidla délku 25 cm a dovezeme vám jej v patnáctikilogramových pytlích.

Palivové dřevo a jeho cena

Cena palivového dřeva se liší od druhu dodávaného materiálu. Nejlevněji zakoupíte měkké listnaté dřevo, pak jehličnaté, bříza, buk a nejdráž pořídíte tvrdé dřevo. Dřevo neštípané vás pak vyjde na méně peněz než palivové dřevo na paletách.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name