Stěhování=noční můra? Tipy a rady, jak se z toho nezbláznit!

Jak už bývá známo, právě stěhování je pro většinu lidí vyčerpávající záležitost. Lidé se většinou řídi pranostikou „lepší vyhořet, než se stěhovat“, ale né vždy tomu tak musí být. Stěhování České Budějovice se snaží pro zákazníky vytvořit příjemnou a pozitivní atmosféru.

Potřebujete přestěhovat, převézt křeslo, kanape, ledničku? Potřebujete vyklidit sklep či vyházet a odvézt věci z půdy? Ale nevíte, jak na to? Svěřte své starosti do rukou odborníků a profesionálů, pro které rozhodně nebude žádnou překážkou stěhování firem ani bytů či domů.

Kde začít?

Jedna z úplně prvních věcí je naplánovat termín stěhování, zda pro Vás bude výhodnější akci uskutečnit v týden či o víkendu. Poté tedy následuje samostatné balení věcí, můžete využít pytlů, krabic či tašek, avšak vždy dbejte na křehké předměty (sklo, porcelán…), které musí být dostatečně chráněné a rozhodně není na škodu o tom informovat i stěhovací firmu. Mezi další velmi důležité upozornění patří parkování. A to sice pokud k Vám dorazí stěhovací vůz, bude potřebovat mít dostatek místa k zaparkování, tak aby bylo následné nakládání pohodlné. Nehledejte v tom žádnou vědu, rozhodně stačí na dvě židle natáhnout pásku a napsat „stěhování dne…“, zkrátka tak, aby s tím i ostatní lidé počítali a zařídili se podle toho. Nyní už máte vše sbalené a zajištěné, snad ještě stojí za připomenutí, že všechny spotřebiče, jako jsou lednička, pračka, myčka atd., by měly být odpojené, avšak pokud si s tím nevíte rady, můžete to přenechat stěhovací službě. Bát se nemusíte ani stěhování strojů, neboť dnešní technika umožňuje až nemožné a pro stěhovací firmu, bude stěhování strojů či těžkých břemen opravdová maličkost.

Průběh samotného stěhování1427705374_cs_img_1331

V tuto dobu už může nastat samotné stěhování a to znamená, že v uvedený čas přijede stěhovací firma, vše si důkladně prohlédne a zkontroluje, zda v cestě něco nebrání. Zprvu se začíná nábytkem, který se popřípadě demontuje, co se týká polic, poté je zabalen do folií, tak aby se nepoškodil, a začíná nakládání. Veškeré věci se ve voze pečlivě upevňují, tak aby nedošlo k jejich pohnutí a následnému poničení. Když je vše naložené a zajištěné, dochází k přesunu k místu vykládky. Zde je opět důležité zajištění parkování tak, aby vykládání věcí bylo co nejvíce komfortní. Po obhlédnutí objektu stěhovací firma opět začne věci skládat na požadované místo.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name