U Kulky – komfortní ubytování v Kyjově

Kyjov na Slovácku je známý svými kulturním akcemi a turistickými zajímavostmi, včetně krásné přírody, výborného jídla vína. Pro rok 2015 je pak pro návštěvníky jihomoravského městečka Kyjov připravena široká nabídka kulturních akcí,

Folklór a kultura, sport a ubytování Kyjov

Návštěvníci zde mohou poznat folklórní hudbu a tance a to na nejstarším regionálním festivalu Slovácký rok, zatančit si na cimbálovou muziku, navštívit expozici hraček Hračky ze staré půdy či třeba výstavu věnovanou spisovateli Bohumilu Hrabalovi. Program zahrnuje rovněž populární Martinské hody, Kateřinská zábava a tradiční vánoční oslavy. Návštěvníkům Kyjova, kteří hledají ubytování Kyjov v přátelské atmosféře, můžeme doporučit jedině Kyjov penzion U Kulky.

Za výborné jídlo, dobré pití a rodinnou atmosféru ručí penzion Kyjov “U Kulky” nacházející se v samém jádru města Kyjov, penzion má kapacitu 80 míst a mimo pohohostinné, rodinné atmosféry nabízí i perfektní zázemí pro cyklisty, rodiny s dětmi a velké skupiny přátel. Při plánování firemního víkendu či rodinné dovolené se obraťte na penzion Kyjov. Potěšeni budete příznivými cenami, skvělou domácí stravou doplněnou o moučníky nebo opékaná, grilovaná i uzená masa.

Kyjov je obetkán cyklostezkami

Zastánci o něco náročnější cyklistiky, ale i cyklistické rodiny s vozíky za kolo pro děti budou mile překvapeni četností tras. Kyjov penzion má vhodnou polohu v centru Kyjova, takže si každý cyklista může zvolit podle náročnosti a délky stezku, která pro něj bude nejvhodnější. Za vidění jistě stojí Kulkova mutěnická cyklostezka, Vyhlídka, Krajem folklóru a povodní a Krajem orchidejí, oškoruší a pálenic do Suchovské republiky.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name