Vyvŕtame pre vás studňu

Vlastní zdroj vody si dnes pochvaľuje stále viac ľudí. Voda sa stáva v priebehu času stále vzácnejšia. V Čechách a na Slovensku to neznamená, že by bol nedostatok vody a že by nám vyschli vodovodné kohútiky. Nemusíme sa báť, zatiaľ nám nehrozí nedostatok vody ako v Afrike. Pre Slovenskú a Českú republiku sa to prejavuje tým, že voda je stále drahšia. Pomaly každým rokom sa zvyšuje cena a často to nebýva iba o úroveň inflácie. Rýchlosť rastu cien vody sa skôr stupňuje.

Nechajte to na odborníkov

Vyhĺbiť si vlastní zdroj vody je potrebné nechať na odborníkov. Aby vám studňa permanentne dodávala vodu v požadované kvalite a po cely rok musí byt niekedy aj niekoľko desiatok metru hlboká. Na vŕtanie studne treba mať potrebnú techniku a skúsenosti v obore. My máme dlhoročné skúsenosti a vŕtali sme už v rôznych geologických oblastiach. Každý kraj, okres alebo i samotná obec môže mať geologické špecifiká. Máme širokú škálu techniky, aby sme si poradili s každým povrchom.

Ekonomické výhody

Okrem toho že nebude už tak závislí od centrálneho vodovodu, môžete ušetriť celkom pekné peniaze. Spočítajte si koľko vody spotrebujete na úžitkové účely – to sú účely, na ktoré nie je potrebná pitná voda. Je to napríklad voda na zavlažovanie trávniku a rastlín v záhrade, splachovanie a určite by vás napadli ďalšie veci. Za takto spotrebovanú vodu nemusíte platiť. Vŕtanie studní je teraz populárne. Ak by ste sa chceli úplne odpojiť od obecného alebo mestského vodovodu, tiež to sa to dá. Vyhĺbená studňa sa dá použiť pre pitnú vodu, kde sa bude pravidelne kontrolovať pitnosť vody.

Nemusíte sa báť, že by sa pri hĺbení studne zničil vás pozemok. Pracujeme tak aby sme minimalizovali zásah do okolia a máme techniku keby bolo potrebné spraviť povrchové úpravy. Realizujme tiež výkopové a zemné práce ak by ste mali záujem. Rôzne stavebné práce pre vás taktiež radi spravíme.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name