Zamiřte na stomatologii Praha 2

Kdy by mělo dítě poprvé navštívit zubního lékaře? Doporučuje se přijít s dítětem ve věku dvou let. Pokud máte nějaké pochybnosti, případně otázky, přijďte v zájmu svého dítěte co nejdříve. A pak také platí zásada, že čím dříve proběhne první návštěva, nejlépe u zubaře na Praze 2, tím větší je šance, že se vaše dítě nebude stomatologa v Praze bát ani v budoucnu.

Své potomky nestrašte!

Je velmi důležité, aby dítě zubním lékařem nebylo “strašeno”! Když váš potomek nebude chtít o svoje zoubky pečovat, je třeba trpělivě vysvětlovat, proč je důležité, aby si je pravidelně čistil, popřípadě se objednat do zubní ordinace Praha dvě, kde přibírají nové pacienty – jak dospělé, tak i děti – a kde si určitě poradí i s vaší ratolestí. Určitě však nejen doma, ale ani v čekárně nejsou namístě slova: “Protože si nechceš čistit zuby, když nebudeš sedět, když nebudeš zticha…, dostaneš od pana doktora velkou injekci!” Často pak nastává problém dítě vůbec do křesla u zubaře v Praze dostat.

Svým potomkům nelžete, ale šikovně mlžit můžete

Děti nesmíte klamat! Je potřeba jim ještě doma vysvětlit, co se bude v zubní ordinaci Praha dít a proč je to nutné. Neměli byste používat např. slovo “vrtat” – ale “vyčistit”, namísto “vytáhnout”, “vytrhnout” – raději odstranit nemocný zoubek atd.

Když je dítěti řečeno, že se nebude dít nic, že se pan doktor na stomatologii v Praze 2 na zoubky jen podívá, musí to tak být! Stačí jednou oklamat a důvěra dítěte se zpět získá jen velmi obtížně.

A jak by tedy vše mělo probíhat?

Dítě by mělo přijít poprvé do zubní ambulance na stomatologii Praha jen na pohovor a ne při bolesti. Povozí se na zubařském křesle, získá důvěru v “člověka v bílém plášti” a spokojeně odejde spolu s rodiči domů.

Je důležité ho naučit, aby chodilo do zubní ambulance rádo a bez strachu. (Za každou návštěvu ho obdarujte nějakou maličkostí.)

Pravidelné preventivní prohlídky budou znamenat, že případný zubní kaz se podaří ošetřit ještě v raném stádiu. Nedopusťte, aby bolest, oteklé dásně a podobné problémy byly důvodem první návštěvy vašeho dítěte zubaře!


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name