3D pero, převratná novinka pro všechny kreativce

Novinkou, která se rychle ujala nejen ve světě, ale už postupně i u nás, je 3D pero. Je určeno pro kreativní tvorbu jak dospělých, tak dětí. U nich ale pozor, pero by měly používat pod dozorem, jeho hroz je totiž velice horký, přes 200 stupňů Celsia. Nejde o žádnou hračku, ale o praktičtější variantu 3D tiskáren, které se zatím pro běžné použití v domácnostech neuchytily. Slouží pro kutilství, umění a zábavu. Tento vynález nadchne každého, kdo rád tvoří a kreslí. Není nijak drahé a nemusíte ovládat žádné speciální programy pro jeho ovládání. Stačí jej zapnout a začít kreslit na speciální kreslící podložku nebo do vzduchu. Vytvořit můžete nejrůznější předměty, součástky a 3D modely.

Práce s 3D perem je zábava

Jak 3D pero vlastně funguje? Obsahuje náplň z plastu, který se taví. Proud tekutého plastu pak vychází z hrotu. Na vzduchu okamžitě tuhne a zachová si požadovaný tvar. Dílo se pak z povrchu a podložky dá snadno odloupnout. Práce s 3D perem záleží a šikovnosti a jde i o cvik. S postupem času nabydete více zručnosti a dílo se bude stále více dařit. Pořídit si můžete praktické příslušenství k 3d peru, které vám pomůže nejen v začátcích, ale i kdykoliv později.

Příslušenství pomůže především v začátcích

S 3D kreslením vám pomůže kreslící podložka, která je opatřena vodícími body. Existuje i mnoho šablon, které zejména v začátku oceníte, a pomohou k lepšímu výsledku. Díky tomuto vynálezu si můžete vytvořit, cokoliv vás napadne. Může jít o květiny, šperky, modely, dárky nebo dekorace. 3D pera ocení především kutilové, modeláři a kreativci. Jde o cenově dostupný vynález, který pořídíte nejlépe na internetu. Vyhněte se nekvalitním čínským modelům a raději vsaďte na český produkt s vysokou kvalitou, který bude dobře fungovat a dlouho vydrží.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name