Dávno už není třeba cestovat do blahodárných lázní, stačí pravidelně používat produkty jako sůl z mrtvého moře, jednorázový rašelinový obklad a nahřívací polštářek

V České republice není lehké zachovat své dýchací ústrojí, pohybový a kožní aparát v kondici, jako mají obyvatelé přímořských a horských oblastí. Ne všichni si můžou dopřávat vícero ročních pobytů v lázních. Velba.cz poskytuje ideální východisko pro každého zájemce, kam spadají produkty z minerální a bylinné oblasti.

Přírodní sůl z mrtvého moře bez chemických přísad účinkuje v lázeňství i kosmetice

Léčivá sůl z mrtvého moře dodá každému organismu sílu. Přirozeným vypařováním mořské vody a krystalizací obsažené soli se získává blahodárná sůl z mrtvého moře. Minerální soli se vysuší, nežádoucí směsi bahna a písku se protřídí. Léčivá sůl z mrtvého moře je nejčastěji bílá a sypká, dále se pak používá v kosmetickém, lázeňském i lékařském průmyslu.

Efektivní nahřívací polštářek uleví od bolesti a projasní vaši mysl

Vynikající nahřívací polštářek, nebo chcete-li bylinný termofor, s povzbuzujícím zeleným čajem, vonnou levandulí, či jemně aromatickou mátou, litseou cubebou, s obsaženou citronovou trávou i oblíbený dětský nahřívací polštářek Bambino s mnoha druhy uleví všem bolavým místům, nepříjemným bolestem svalů, kloubů i páteře, určitě uspokojí roztržité myšlení a spolehlivě zklidní bolestivé tělo i neklidnou psyché. Dle instrukcí uzdravující nahřívací polštářek nejprve nahřejeme v mikrovlnné troubě a pak jej položíme na konkrétní oblast, pro niž byl nahřívací polštářek speciálně určen. Najednou se do vzduchu vylučují silice v něm obsažené, a tak velice pozitivně ovlivňují rovněž další smyslové orgány. Životadárný nahřívací polštářek si určitě nalezne své nezastupitelné místo jak v domácím prostředí, tak i v relaxační zóně.

Ozdravný jednorázový rašelinový obklad spolehlivě předčí bahenní lázeň

Pomocnou tepelnou léčbu, při níž se sníží napětí ve svalu, celkové detoxikaci organismu a k povolení těla, nepochybně garantuje nepřekonatelný jednorázový rašelinový obklad. Například jednorázový rašelinový obklad obsahuje huminové a fulvo kyseliny, které se vylučují díky účinku přenašeče tepla, a zmírňují tím bolení kloubů a svalů.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name