Dřezy do velkých kuchyní i minikuchyněk

Dřezy z kuchyní nikdy nevymizí. Myček nádobí sice kvapem přibývá, mycí centrum je ale v každé kuchyni nezbytné pro proces přípravy jídel i následného úklidu. Alespoň malý dřez patří i do té nejjednodušeji vybavené kuchyně. Vybírat si dnes můžete dřezy s montáží i bez ní. Důležitá je volba typu dřezu i jeho umístění. Je široká nabídka mnoha typů, tvarů a velikostí. Vybrat ten pravý může být oříšek. Kromě hlediska praktického se díváme i na design. Existují jak levné dřezy obyčejnějšího vzhledu, tak i drahé, designové. I do těch nejmenších prostor se dají pořídit dřezy, nejčastěji kombinované s vařičem ve formě minikuchyněk.

Středem kuchyně je její mycí centrum

Většina práce při přípravě jídla začíná a končí u dřezu. Oplacujeme zde potraviny, ruce i nádobí, napouštíme vodu a vyléváme různé věci do odpadu. Bez vody nejde vařit, a neobejdou se bez ní ani jiné kuchyňské činnosti.  Kvalitní dřezy se spodní montáží i s montáží do roviny poskytují komfort, hygienickou kvalitu a snadnou údržbu. Nejdříve je nutné promyslet vlastní umístění dřezu, od toho se odvíjí vše další. Dřez by pokud možno neměl být v těsné blízkosti varné zóny, ale v některých kuchyňkách tomu vyhovět nelze. Roli hraje samozřejmě i umístění potrubí a odpadu. Pokud se zajímáme i o drtiče odpadu, musíme tuto volbu zohlednit.

Výběr dřezu podle kuchyně a financí

V menších kuchyních se upotřebí klasické jednoduše řešené dřezy s odkapávačem. Pokud disponujeme větší plochou, můžeme si dopřát dvojitý nebo dokonce trojitý dřez, s velkým odkapávačem a dalšími doplňky. Existují i krásné a neobvyklé dřezové baterie, které doladí celkový vzhled. Dřezy mohou mít i zabudované dávkovače saponátu pro vyšší komfort. K dalším doplňkům patří výsuvná prkénka, odkapávací košíky a nádoby, které usnadní práci v kuchyni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name