Džínová bunda je nadčasovým kouskem

Mezi nadčasové materiály, které asi nikdy z módy nevyjdou a neustále se vrací v nejrůznějších obměnách, patří denim. A kromě džínových kalhot patří ke kouskům, které budou vždy in, i džínové bundičky. Nosit se dají skoro ke všemu, a k dostání jsou v dámské, dětské i pánské verzi. Džínová bunda dámská je asi nejuniverzálnější bundou. Poslední dobou je největším trendem nosit ji k letním šatům. Své oblíbené šaty pak klidně oblékněte i ve dnech, kdy není úplné parno, díky bundičce vám zima nebude. Pánská nebo dámská džínová bunda by neměla chybět v žádném šatníku. Určitě totiž nezůstane ležet ladem. Pokud natrefíte na správný střih, který vám sluší, budete ji nosit do roztrhání. Jde o neuvěřitelně lichotivý kousek. Ovšem pozor, není dobré kombinovat dámskou ani pánskou džínovou bundu s džínovinou ve stejném odstínu, třeba na kalhotách. Sehnat se dají denimové bundy snad ve všech barvách, takže to nemusí být už žádný problém. Moc dalších omezení ale není.

Džínové šaty a sukně se skvěle kombinují

Džínovina je neuvěřitelně slušivá. K sehnání je v tolika odstínech a provedeních, že si vybere opravdu každý. Neomezujte se ale jen na kalhoty nebo bundy. Stále in jsou džínové sukně, a vracejí se i džínové šaty. Velkým hitem byly na přelomu sedmdesátých a osmdesátých let. Tento trend je zpět. Vybírat můžete krátké i dlouhé šaty, z tmavé i vyšisované džínoviny, upnutých i volnějších střihů krásně vypadají třeba dámské džínové šaty košilového střihu, které můžete nosit jen tak, nebo je jednoduše přepásáte páskem. Rozverně a uvolněně působí džínové šaty s knoflíčky. A unosíte je, i když zrovna neholdujete podpatkům. Hodí se k nim třeba tenisky nebo sandály.

Pohodové lacláče se vrací do módy

Nudí vás obyčejné kalhoty a chtěli byste vyzkoušet něco více rafinovaného? Do módy se opět vrátily lacláče. Dámské a pánské lacláče působí rozverně, uvolněně a pohodově. Kalhoty s laclem se nosily především v devadesátých letech a jsou svěžím větrem v dnešním šatníku. Už od pohledu vybízejí pánské a dámské lacláče k zábavě, poflakování a příjemným chvílím s přáteli. Určitě vám zpříjemní den. Možná na ně nemáte dost odvahy, ale určitě je alespoň vyzkoušejte, budete příjemně překvapeni.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name