Elegantní a módní kravaty k obleku

Published by smichule on

Každý muž by měl mít v šatníku minimálně jednu kravatu. Je nedílnou součástí společenského oděvu a vypadá velmi elegantně a slušivě. Méně tradiční i klasické kravaty mohou mít mnoho podob. Jinou zvolíte na večírek, a jinou zase na svatbu, promoci nebo do práce. Oblek je vyžadován při různých událostech, a pokud si jej nebereme pouze jednou za rok, s jedinou kravatou si většinou nevystačíme. Pokud nosíme běžně d práce společenský oblek, potřebujeme velký výběr, mnohdy se nosí i reklamní kravaty. Nejčastější volbou je tmavý oblek zkombinovaný se světlou košilí. Není ale nutné volit jen kombinaci černé a bílé. Velmi elegantně a moderně vypadá oblek šedý nebo tmavě modrý. Může mít i velmi jemný proužek.

Různé kravaty pro různé příležitosti

Vázanka oděv oživí a doplní. Bez kravaty se oblek nedá vzít skoro nikam. Pro muže je vázanka jedním z mála možných módních doplňků do společnosti, spolu s ozdobnými kapesníčky, hodinkami nebo páskem. Další variantou jsou ještě motýlky, ty se ale úplně pro každou událost nehodí, a taky nesluší všem mužům. Vhodně zvolená vázanka dokáže mužské postavě zalichotit. V módě jsou dnes především úzké kravaty. Ty díky vertikální linii proslouží a zeštíhlí postavu, další funkcí je i zakrytí košilových knoflíků. Výborně vypadají modré úzké kravaty nebo ty ve vínové barvě.

Luxusní kravaty z hedvábí nikdy nezklamou

Rozumnou investicí na mnoho let jsou luxusní kravaty z hedvábí, ať už pravého nebo umělého. Oba typy vypadají báječně a dlouho vydrží. Mají pevnou proložku a dá se s nimi uvázat velmi pevný a slušivý uzel. Zkrátka s hedvábím chybu neuděláte. Pokud nevíte, jakou barvu zvolit, k bílé košili se hodí téměř každá varianta kromě bílé, vsadit můžete na modrou, šedou či vínovou. Výraznější barvy či vzory se nehodí na velmi formální události. Dobré je sladit se s barvou šatů partnerky, pokud na událost nejdete sami. Pro malé chlapce existují krásné a roztomilé dětské kravaty či motýlky.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup

0 Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *