Feng Shui – cesta k pohodlí

Prostředí okolo vás

Prostředí ve vašem okolí je zásadním elementem, pokud chcete úspěšně aplikovat Feng Shui. Pokud máte tu možnost, vyhýbejte se okolnímu prostředí ve kterém se nachází znečišťující továrny, elektrické vedení, rušné a hlučné bloky měst atd. Doporučenou metodou je vlnitý cesta, která bude vytvářet při pohledu z dálky meandrové uskupení.

Pořád a čistota = základ

Vzdušnost zaručí neustálé proudění pozitivní energie. Vaše ložnice by měla být jako symbol Jin – klidná, tichá a měkká.  Proto také čím méně nábytku v ložnici budete mít, tím lépe uděláte.

Ložnice aneb oáza pro vaši duši

Ložnice je vaše svatyň, která vás má ochraňovat před vnější negací, stresem z práce, neposlušnými dětmi, ale zároveň také místo, kde načerpáte energii, nemusíte nic řešit a naberete síly do dalšího dne. Udržujte tedy ložnici jako místo, které je určeno zejména pro odpočinek, regeneraci těla, uzdravení z nemocí a osvěžení mysli. Dbejte tedy na příjemně prosvětlující záclony, voňavé a čisté povlečení nebo na na pohled příjemné přehozy přes postel.

Zbavte se negativních složek

Možná byste to neřekli, ale spánek vám nemusí narušit pouze výše uvedené příčiny, ale také špatné rozmístěný nábytek, dekorace či dekorační látky nebo doplňky o kterých byste na první pohled neřekli, že mohou vyvolávat negativní energii. Může se jednat například o fotografie obrazů s lidmi, otevřené dveře od nábytku, motivy vody nebo třeba hrany nábytku.

Cítíte se ve vašem obydlí nekomfortně a postrádáte v něm něco kouzelného? Co takhle vyzkoušet pradávnou techniku Feng Shui? Jedná se o ověřený proces pravidel, díky kterému může vaším bytem prostoupit štěstí a harmonizace a vy se budete cítit lépe. Přinášíme vám souhrn několika pravidel, které byste při aplikaci Feng Shui měli dodržovat.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name