Jak pěstovat bylinky na zahradě

Chcete mít denně čerstvé bylinky v kuchyni? Bylinky v bio kvalitě si můžete vypěstovat snadno i Vy na Vaší zahradě. Díky nenáročnosti je možné bylinky pěstovat i v truhlíku na balkóně a užívat si tak pestrosti chutí při přípravě pokrmů.

Zahradnictví České Budějovice

Zahradnictví v Českých Budějovicích Vám nabídka nepřeberné množství semen, sazenic, substrátů, hnojiv, ale také truhlíků, ve kterých můžete bylinky pěstovat. Kromě zboží Vám profesionální personál poskytne řadu praktických rad, jak se postarat o zahradu po zimě.

Pěstování bylinek

Bylinky můžete mít umístěné ve stínu i na slunci podle druhu. Například máta, kerblík nebo libeček ocení spíše stinné místo, naproti tomu oregano, rozmarýn nebo majoránku klidně vystavte slunečním paprskům. Pěstování bylinek nevyžaduje pouze malou péči v podobě zalévání a občasného přihnojení.

V případě, že by rostlinky napadli nějací škůdci, nechte si poradit v nějakém zahradnictví, které přípravky na ochranu rostlin můžete použít. Ne všechny se totiž hodí na pěstované bylinky, které jsou určeny ke konzumaci.

Pro ty, co se nechtějí hrabat v zemi, nabízí řada zahradnických center možnost využít službu osázení truhlíků nebo provedení realizací na zahradě. Využít ji můžete včetně dovozu všeho potřebného od sazenic přes zeminu až po truhlíky.

Když už budete v zahradnictví…

Pokud jste po dlouhé době zašli do zahradnictví, udělejte si radost nebo lidem ve svém okolí a pořiďte si řezanou nebo pokojovou květinu. Květiny České Budějovice mají opravdu hodně velkou paletu barev, takže se nebojte experimentovat.

 


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name