Tipy a rady: utěrky

Už Vás nebaví při utírání nádobí používat staré roztrhané utěrky? Utěrky nemusí být jen nudnou součástí Vaší kuchyně. Podobně jako třeba záclony nebo ubrusy můžou také sloužit jako módní doplněk.  Máme pro vás pár super tipů, s kterýma to bude zábava! Na stránkách si můžete vybrat od klasické utěrky, přes vaflové utěrky až po bambusové.

Klasické, ale i přesto zajímavé

Pokud neradi zkoušíte nové věci a věříte v starou dobrou klasiku, určitě si vyberete i mezi klasickými utěrkami. Na výběr máte hned z několika tištěných motivů. Pokud rádi pečete, mohla by se Vám zalíbit právě roztomilá utěrka s růžovými dortíky.

Vaflová utěrka

Jedná se o tkanou utěrku, která je tkaná do malých čtverečků. Může se stát, že Vás její vzhled na první pohled hned neoslní, ale uvidíte, že si ji brzy zamilujete. Díky svým zářivým barvám dokáže oživit každou kuchyň. Utěrky mají také výbornou savost, takže je můžete vyprat a vyžehlit.

Jaké jsou vlastnosti a výhody bambusových utěrek?

Pokud nejste milovníci chemických přípravků, vyzkoušejte bambusovou utěrku. Je antibakteriální a díky dutým bambusovým vláknům výborně saje, váže na sebe prach a je pachově neutrální. Díky této schopnosti můžeme tuto utěrku použit pro jakékoliv účely v domácnosti. Potřebujete setřít prach, umýt okna nebo utřít nádobí? Vůbec se nebojte, bambusová utěrka má dlouhou životnost, takže jí po použití jen vyperete a bude vypadat zase jako nová.

 

Všechny utěrky lze zakoupit v různých barevných provedeních a ve výhodném balení (3ks).


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags:

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name