Koupelna – základ každé domácnosti

Nábytek pověste na zeď

Stejně jako jiné části vašeho hnízdečka, i koupelna je místnost, který vyžaduje neustálý pořádek a úklid. Pro naprosté pohodlí lze veškerý nábytek instalovat na zeď. Vše bude zdánlivě levitovat a vy budete moci několika pohyby celý prostor vytřít, zaméct a nic vám nebude stát v cestě. Navíc z principu jsou vhodnější vždy skříňky místo polic. Police působí neuspořádaným dojmem a usazený prach není zrovna to, co chceme několikrát týdně uklízet. To ovšem neznamená, že police nemůžete vůbec využít. Doporučujeme na ně však umístit vždy jen pár větších věcí nebo pověsit župany.

Plíseň = nepřítel číslo jedna

Provzdušněné prostory se lépe vyrovnávají s vlhkostí což značně omezí tvorbu plísní. Pokud nemá vaše koupelna okno nebo zabudované větrání, stačí jednoduše otevřít dveře a nejbližší okno. Čerstvý vzduch si najde cestu sám. Ale plíseň se vyskytuje i na daleko méně nápadným místech, například ručnících. Vyzkoušet můžete ručníky a osušky s bambusovými vlákny, které jsou antibakteriální a protiplísňové. Navíc jsou velice měkké, hebké a příjemné i k citlivé pokožce.

Přemýšlíte co by jste ještě ve vaší domácnosti zlepšili? Máte pocit, že vám k naprosté spokojenosti něco chybí? A co takhle zkusit vylepšit prostor ve kterém pravidelně provádíte hygienu a zároveň relaxujete po náročném dnu. Tím není nikdo jiný než – koupelna. Máme několik praktických rad pro vaši koupelnu!

Kdo šetří, má za tři

Určitě vám někdy v minulosti došla složenka na energie s naprosto nečekaným nedoplatkem, který vám nejspíš způsobil trable. Máte sprchu či vanu nebo dokonce obojí? Jednou za čas určitě stojí za to, si udělat den pro sebe a napustit si vanu teplou vodou a relaxovat. Ovšem nic se nemá přehánět, v budoucnu byste se nemuseli doplatit. Na napuštění vany spotřebujete až 200 litrů vody, zatímco na sprchování jen třetinu! Nemusíme ani říkat, kolik je to korun, a už vidíme ten markantní rozdíl.


Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name