Otázky k Dianetice – moderní vědě o duševním zdraví

Dianetika obsahuje objevy, které jsou asi důležitější a podstatnější než objev kola nebo ohně. Díky nim se kniha Dianetika zůstává po více než 50 let bestsellerem. Kniha Dianetika vyšla poprvé v květnu 1950 v USA.

Dianetika vymazává veškerou bolest celého života.

Dianetika oslovuje a zvládá účinky mysli (duše) na tělo, a může zmírnit takové věci, jako nežádoucí pocity a emoce, nehody, zranění a psychosomatické nemoci (takové, které jsou způsobené nebo zhoršené mentálním stresem).

Knihu Dianetika napsal americký filozof, humanista a spisovatel L. Ron Hubbard. Knihy Dianetika se jíž prodalo přes 20 milionů výtisků a která vytvořila hnutí, které se šíří ve více než 150 zemích, je nesporně nejčtenější a knihou s největším vlivem na lidi, jaká kdy byla o lidské mysli napsána. Obsahuje návod jak se zcela zbavit psychosomatických nemocí a příčin zármutku, bolesti a neúspěchu, kterou si každý nosíme sebou ve své mysli. Kniha Dianetika obsahuje popis části mysli, která pokud se aktivuje způsobuje jedinci bolest a neschopnost být příčinou v řadě situací. Část mysli, ve které jsou uložené důvody pro přetrvání psychosomatických nemocí a jejich projevení se bolestmi, které skutečně můžete dennodenně zažívat a pociťovat, lze v mysli nejprve redukovat a posléze zcela vymazat pokud se naučíte techniku popsanou v knize Dianetika. Úlevu, kterou vám může Dianetika přinést nelze ničím dalším porovnat. Nejen se lze díky Dianetice zbavit psychosomatický nemocí, ale lze získat více elánu a energie k překonávání překážek života, které se vám dříve zdály nedosažitelné a nepřekonatelné. Díky zvýšení vašich schopností pomocí postupu, který vás zbaví části mysli, která přináší problémy se stanete člověkem, pro kterého se otevírají zcela nové možnosti. Je to jako by vám někdo nabídl žít zcela nový mnohem kvalitnější život.

V knize Dianetika naleznete v anatomii a úplný popis reaktivní mysli, dříve neznámého zdroje nočních můr, nevysvětlitelných strachů, rozčilení a pocitů nejistoty, které zotročují Člověka. Kniha Dianetika vám ukazuje, techniku jak se jí zbavit, a tak dosáhnout něčeho, o čem Člověk dříve pouze snil: duševního zdraví a pohody.

 

Pokud chcete informace o tom co je scientologie přímo od zdroje, přečtěte si tyto knihy:

Scientologie - Nový pohled na životScientologie – Nový pohled na život

Scientologie - Základy myšleníScientologie – Základy myšlení

Scientologie – Nový pohled na život Scientologie – Základy myšlení

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu navždy pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup
 

Tags: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Comments

No comments so far.

  • Leave a Reply
     
    Your gravatar
    Your Name